Woodley vs Covington
Źródło: essentiallysports.com

Colby Covington podpisał kontrakt na walkę z Tyronem Woodleyem

Powyższe słowa potwierdził sam prezydent UFC - Dana White

Kilka dni temu Colby Covington opublikował coś, co wyglądało na porozumienie w sprawie walki z Tyronem Woodleyem 22 sierpnia. Zdjęcie podpisał następująco:

To miała być twoja walka wieczoru 22 sierpnia, dopóki Tyron nie zrobił tego, co powinien jego tatuś i wycofał się…PONOWNIE.

 

 

 

„The Chosen One” powiedział, że jest bardziej niż chętny do walki z Covingtonem. Nie pasuje mu jednak data 22 sierpnia i wolałby zmierzyć się z nim we wrześniu lub październiku:

Moja odpowiedź na pytanie, czy będę walczyć z Colbym, brzmi wiecznie tak. Nawet w wieku 96 lat, kiedy będę w domu opieki to tak! Powiedział, że nie sześć razy, a teraz tworzy datę, która jest lepsza dla niego? Niech się stąd wynosi!

 

 

 

 

W rozmowie z mediami przed UFC na ESPN 13 Dana White potwierdził, że Covington podpisał kontrakt na walkę i po prostu czekają, aż Woodley też go podpisze:

To walka, nad którą pracujemy. Woodley powiedział, że chce z nim walczyć. Woodley mówił o walce z Colbym Covingtonem, odkąd Colby walczył z Usmanem. To prawda, Covington podpisał umowę i jest gotowy do pracy. Czekamy tylko na Woodleya.

Zawsze staram się tworzyć walki, które należy tworzyć lub te, które ludzie chcą oglądać. Ludzie mogą powiedzieć publicznie, co chcą, ale za kulisami to już inna historia. Nie mogę szczerze mówić o tym, co się dzieje. Byłem w Abu Zabi, ale staramy się, aby Woodley vs Covington doszło do skutku. Covington jest zdecydowany.

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj także:Nieoficjalnie: Adesanya vs Costa na UFC 253!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane