paige vanzant
Sam Barnes

Dana White o przyszłości Paige VanZant w organizacji UFC

Pomijając osobiste uczucia, prezydent UFC Dana White nie wydaje się zainteresowany utrzymywaniem Paige VanZant w swojej organizacji.

Paige VanZant (8-5-0) na gali UFC 251 stoczyła przegrany pojedynek z Amandą Ribas (10-1-0). „PVZ” powróciła po dość długiej przerwie do oktagonu. Zawodniczka ze stanów swoją ostatnią walkę stoczyła w styczniu 2019 roku, kiedy to pokonała Rachael Ostovich. VanZant w ostatnich miesiącach wielokrotnie krytykowała organizację UFC za zbyt niskie zarobki.

Dana White, który na konferencji został zapytany o przyszłość Paige VanZant odpowiedział, że powinna przetestować swoją wartość negocjując z innymi organizacjami by sprawdzić ile jest naprawdę warta:

Lubię Paige ale wiesz, to jest tak samo jak z Curtisem Blaydesem. To jest to samo co mówiłem po ostatniej walce Blaydesa. Kiedy mówisz takie rzeczy, jak to, że „nie dostaje wystarczająco dużo pieniędzy”…a potem walczysz w taki niekonsekwentny sposób. Walczysz jedną walkę w roku. Masz kontuzję i takie tam. Potem w pierwszej rundzie walki zostajesz zmieciony. Tak, zdecydowanie Paige powinna przetestować ile jest warta na wolnym rynku.

Przeczytaj też: „ŻADNYCH WYMÓWEK, TEGO DNIA BYŁ ODE MNIE PO PROSTU LEPSZY” – JORGE MASVIDAL PO WALCE Z KAMARU USMANEM

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane