Zdjęcie: https://www.essentiallysports.com/

Trener Khabiba: Jeśli chce przejść na emeryturę, jestem z nim

Trener American Kickboxing Academy Javier Mendez nie jest pewien, co zrobi Khabib Nurmagomedov - ale poprze każdą decyzję, którą podejmie.

Wiele osób czeka, aż Khabib Nurmagomedov (28-0-0) stanie w oktagonie. Jego rywalem na gali UFC 253 ma być Justin Gaethje (22-2-0). Jednak wielu fanów zastanawia się, czy w ogóle będzie walczył, nie mówiąc już o Gaethje,  po śmierci ojca w zeszłym tygodniu „Orzeł” nie wydał jeszcze publicznego oświadczenia, a jeśli chodzi o Mendeza, nie ma pojęcia, co zrobi Nurmagomedow.

Nie jestem w głowie tego biednego dzieciaka i wszystko, co mogę powiedzieć, to cokolwiek chce zrobić, będę za nim. Potrzebuje ode mnie wsparcia w każdym możliwym zakresie. Więc jeśli chce walczyć, jestem z nim, jeśli nie, jestem z nim. Jeśli chce przejść na emeryturę, jestem z nim, jeśli nie chce, jestem z nim. Osobiście poprę każdą jego decyzję, którą podejmie, o ile jest to dla niego właściwa decyzja. Jeśli uważam inaczej, to powiem mu to, ale na razie trudno spekulować. Nie rozmawiałem z nim. Myślę, że potrzebuje czasu, by rozpaczać, a potem zrozumieć, jaki jest jego cel i co chce potem zrobić

Przeczytaj też:  KONIEC PEWNEJ EPOKI, MATEUSZ BOREK ŻEGNA SIĘ Z KSW

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane