FB ACA

Adam Pałasz nowym nabytkiem ACA!

Zawodnik ekspresowo opuszcza szeregi FEN

Federacja ACA poprzez swoje media społecznościowe poinformowała o zakontraktowaniu Adama Pałasza. Niepokonany polski ciężki zadebiutuje w organizacji walką z Ukraińcem Dmitrym Poberezhetsem, niepokonanym od ponad 8 lat. Pojedynek odbędzie się na gali ACA 109, która odbędzie się 20 sierpnia.

Pałasz ma na swoim koncie zaledwie pięć pojedynków. Wszystkie zaś zwyciężył przed czasem. Czterokrotnie nokautując, a raz poddając rywala. Większą rozpoznawalność zdobył w swojej ostatniej walce. Na FEN 28 zmierzył się z barwnym zawodnikiem organizacji Pawła Jóźwiaka, Marcinem Sianosem, nokautując go w trzeciej rundzie pojedynku. Była to jego pierwsza i jak się okazuje jedyna walka dla federacji FEN.

Poberezhets także nie lubi pozostawiać wyniku w rękach sędziów punktowych. Ma aktualnie passę 15 walk bez porażki (w tym jeden no contest), a 7 ostatnich zwycięstw to wygrane przed czasem. Mało tego, wszystkie siedem zakończył w pierwszej rundzie. Choć nie walczył jak na razie ze spektakularnymi nazwiskami, takie liczby muszą robić wrażenie, tym bardziej przy ponad 30 walkach w rekordzie.

Czytaj także: Oficjalnie: Krzysztof Jotko jesienią wraca do Oktagonu

Kategorie
ACANEWSŚwiat

Leave a Reply

Powiązane