Johnny Walker
Zdjęcie: bloodyelbow.com

„Kibicuję mu” – Johnny Walker reaguje na decyzję Jona Jonesa

Jon Jones na początku tygodnia ogłosił, że przechodzi z dywizji półciężkiej do ciężkiej. Tym samym zrzekł się tytułu mistrzowskiego.

Jego decyzja odbiła się szerokim echem w mediach i środowisku MMA. A wielu było jednak zaskoczonych tym ruchem. Zwłaszcza, że rzadko zawodnicy odnosili potem sukcesy po takich zmianach. Jednym z niewielu był Daniel Cormier, który był mistrzem obydwóch dywizji.

Co ciekawe jednym z fighterów kibicujących Jonesowi jest Johnny Walker, który jeszcze niedawno drażnił się z „Bonesem” i wywoływał go do walki.

Jon Jones to świetny zawodnik, jeden z najlepszych w historii. Absolutnie ma rozmiar, zasięg i siłę, aby podnieść klasę wagową. Kibicuję mu, bracie, bo zależy nam na sukcesie wszystkich innych zawodników i ich karierze, żebyśmy dalej walczyli, prawda? Mam nadzieję, że będzie miał wspaniały debiut w wadze ciężkiej, kiedy znów będzie walczył – stwierdził Walker.

Nie wykluczył również, że będzie chciał podążyć krokami Jona i celować w niego w kategorii ciężkiej.

Ja też chcę awansować do wagi ciężkiej w przyszłości. Mam tylko nadzieję, że (Jones) nie przejdzie na emeryturę, ponieważ jedna z walk, których chcę najbardziej w moim życiu, jest przeciwko niemu, prawda? Ale nie mogę teraz o tym myśleć, muszę myśleć o mojej karierze. Muszę wrócić do zwycięstw, powoli wrócić do miejsca, które podbijałem – dodał.

Na razie Walker musi skupiać się na kolejnym oponencie. 19 września zmierzy się z Ryanem Spannem.

Przeczytaj też: Jan Błachowicz zawalczy o pas UFC!

Źródło: MMA Fighting

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.