Romanowski AFN
Zdjęcie: AFN

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8: Sebastian Romanowski wstępuje w szeregi AFN!

10 lat doświadczenia i 23 zawodowe walki – z takimi liczbami na swoim koncie zasila szeregi Armia Fight Night Sebastian Romanowski (14-8-1), który swój debiut w organizacji miał rozpocząć od starcia z szer. Sylwestrem Millerem (9-3).

Starcie TOPowych zawodników kategorii koguciej miało błyszczeć jako CO-MAIN EVENT gali Minutor-Energia Armia Fight Night VIII, która odbędzie się już za 3 tygodnie w Gliwicach.

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 odbędzie się 11 września w Arenie Gliwice.

Na 12 godzin przed ogłoszeniem zestawienia, weteran organizacji – szer. Sylwester Miller – doznał urazu podczas sesji sparingowej z Krzysztofem Gutowskim, a walka stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Zdrowie zawodnika jest najważniejsze, na tym etapie nie mogę powiedzieć nic więcej, ponad to, że jesteśmy w stałym kontakcie z Sylwkiem i czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Nie ukrywam, że już zaczęliśmy szukać zastępstwa dla Sebastiana Romanowskiego – mówi Filip Bątkowski.

Nazwiska Romanowski fanom MMA nie trzeba przybliżać, niedawno zwyciężył finał programu „Tylko Jeden”. Natomiast nowy nabytek Armia Fight Night – Sebastian – może poszczycić się jeszcze większym doświadczeniem w sportach walki od brata. Cage Warriors, KSW, FEN – w tych czołowych organizacjach dotychczas oglądaliśmy popularnego „Szczenę”.

Mistrz Patryk Surdyn, związany z organizacją Jakub Wikłacz, a może nazwisko zza granicy…

Kto podejmie debiutującego na wojskowym polu bitwy Romanowskiego?

Organizacja zapewnia, że znajdzie godne zastępstwo i możliwe, że nie będzie to walka na standardowych zasadach MMA…

Poczujcie te emocje na własnej skórze : bilety na eventim.pl.

 

O gali Minutor Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 11 września w hali ARENA w Gliwicach! Transmisja gali po raz pierwszy na otwartym kanale sportowym. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT, jak również w ograniczonej ilości na żywo.

Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego, których zobaczymy w pięciu z ośmiu zaplanowanych walk.
Organizatorzy zapewniają, że nie będzie brakowało emocji podczas odkrywania kolejnych zestawień!

Podczas Minutor Energia Armia Fight Night odbędą się aż dwie walki o Mistrzowską Szablę. Wkrótce pojawią się zestawienia walk, na które wszyscy czekają!

11 września czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma Minutor Energia z Mysłowic!

Bilety w sprzedaży na eventim.pl.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Przeczytaj też: Finalista „Tylko Jeden” zawalczy na AFN 8

Źródło: AFN

Kategorie
AFNNEWS

Leave a Reply

Powiązane