Zdjęcie: KSW

Paweł Jóźwiak chce zakontraktować Aslambeka Saidova. Walka z Rębeckim na horyzoncie?

Zmiana wagi Czeczena może zaowocować pasjonującym pojedynkiem

Federacja FEN znalazła się w trudnym położeniu. Zawodnicy gdy tylko pokażą się z dobrej strony, szybko zmieniają pracodawcę. Tylko w ostatnich dniach taką drogą poszli Kita, Pałasz czy Koziorzębski. Muszą zatem szukać nowych opcji i rozwiązań by zapełniać swoje karty mocnymi nazwiskami. 

Jednym z takich pomysłów jest zaproponowane przez prezesa zestawienie o pas mistrzowski w kategorii lekkiej. Wiadomym jest jak ciężko znaleźć rywala, który byłby realnym zagrożeniem dla wybitnego talentu, jakim bez wątpienia jest Mateusz Rębecki. Paweł Jóźwiak widzi takowego w Aslambeku Saidovie, który jest obecnie wolnym zawodnikiem i mówi się, iż ma schodzić właśnie do kat. do 70 kg. Prezes nie czekał długo i za pośrednictwem Twittera zaproponował reprezentantowi Arrachionu taki pojedynek.

Odpowiedzi póki co nie otrzymał, pozostaje trzymać kciuki za powodzenie akcji, bo byłoby to z pewnością arcyciekawe zestawienie. Co więcej, byłby to moment odddechu dla federacji, w myśl zakontraktowania nowego, mocnego nazwiska, miast utraty kolejnych ze swoich szeregów. 

Czytaj także: Kacper Koziorzębski na KSW 54 podejmie Adama Niedźwiedzia

Kategorie
FENNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane