Jan Błachowicz
Zdjęcie: essentiallysports.com

Jan Błachowicz: Nie obchodzi mnie Jon Jones na ten moment

Jan Błachowicz już 26 września stoczy pojedynek z Dominickiem Reyesem. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półciężkiej.

“Cieszyński Książę” przed najważniejszym starciem w karierze, postanowił na łamach portalu mmafighting.com wypowiedzieć się na temat Jon Jonesa oraz jego przyszłej walki.

W tej chwili myślę tylko o Dominicku Reyesie. Aktualnie nie obchodzi mnie Jon Jones. Będę o nim myślał później. Teraz teraz w głowie mam tylko Dominicka Reyesa i to na nim skupiam się w pełni.

To jest pewne, że w przyszłości nasz drogi z Jonem Jonesem się skrzyżują. Jednak będzie to później, niż przypuszczałem. Tytuł mistrzowski jest najważniejszy. Dostałem walkę o pas przeciwko naprawdę dobremu zawodnikowi jakim jest Dominick Reyes. Dał on świetną walkę z Jonem Jonesem ostatnio. A co do “Bonesa”, to tak jak wspominałem – wierzę, że w przyszłości się spotkamy, ale teraz muszę pokonać Dominicka Reyesa – mówił Błachowicz.

“Bones” jak wiadomo zwakował tytuł w wadze półciężkiej i przeniósł się do królewskiej kategorii wagowej. Przed zmianą kategorii wagowej Amerykanin zaangażował się w bardzo publiczną wojnę na słowa z UFC o swoją rekompensatę finansową.

Przeczytaj też:  RENATO MOICANO NIE MOŻE OPUŚCIĆ USA. NIE ZAWALCZY NA FIGHT ISLAND

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.