
Niepokonany mistrz LFA przeszedł do Bellatora
Gonzales to obecny mistrz wagi koguciej w organizacji Legacy Fighting Alliance. Pas zdobył podczas gali LFA 84, 10 lipca pokonując Jake’a Childersa. Potrzebował czterech rund, by skończyć pojedynek przez TKO.
Co ciekawe był uczestnikiem trzeciego sezonu Dana White’s Contender Series. Choć zwyciężył z Zachem Zanem, to nie zyskał kontraktu z UFC.
Pokonałem wszystkich, których postawili przede mną. W większości przypadków, zdominowałem. Można argumentować, że może nawet nie straciłem rundy. Zaczyna mi brakować przeciwników. Trzeba było wyciągnąć ludzi z kraju, żeby ze mną walczyli. Jestem zmęczony czekaniem – mówił Gonzales w lipcu w rozmowie dla MMA Junkie.
Wygląda na to, że 29-latek znalazł nowe wyzwania i spróbuje sił w Bellatorze. Na razie nie jest znany termin jego walki i potencjalny rywal.
Przeczytaj też: Nowy mistrz Bellatora przywitany przez tłumy kibiców [Wideo]
- AktualnościGamrot – Klein: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night
Damian Nowak / 31 maja 2025, 9:14
- AktualnościGROMDA 21 gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i za darmo
Damian Nowak / 29 maja 2025, 22:17
- AktualnościDroga do XTB KSW 107 – El Hadji Ndiaye i Wojciech Kawa
Kamil Gieroba / 26 maja 2025, 10:52
- AktualnościFNC 23: Fabjan vs Moeil – wyniki gali z udziałem polskich zawodników
Kamil Gieroba / 25 maja 2025, 15:42
- Aktualności„W ogóle nie miałem ostatnio kontaktu” – Kołecki o relacjach z KSW
Kamil Gieroba / 23 maja 2025, 10:29
- AktualnościMarcin Prachnio zawalczy na gali UFC 318
Kamil Gieroba / 22 maja 2025, 14:55