Zdjęcie: AFN

Patryk Kaczmarczyk udusił Adriana Kępę i zostaje nowym mistrzem AFN!

Patryk Kaczmarczyk (5-0) udusił Adriana Kępę (7-5) w trzeciej rundzie i po fenomenalnej walce 21-latek zostaje mistrzem AFN!

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Kaczmarczyk zaczyna od kopnięć. Kępa kopie w krocze, sędzia przerywa walkę, ale po chwili ją wznawia. Kopnięcie opadające na głowę w wykonaniu Kaczmarczyka. Latającym kopnięciem spróbował trafić Kaczmarczyk w głowę rywala. Kępa w obronie wchodzi w nogi i przewraca Patryka. Kaczmarczyk powstaje mając podchwyt. Walka wraca do stójki. Kolejne latające kolano i znów przechwytuje nogę Kępa. Kaczmarczyk zajmuje plecy przeciwnika i próbuje go zamknąć w żółwiu. Kępa przy pomocy siatki wstaje, ale nie na długo. Kępa zrywa klincz i trafia ciosami, Kaczmarczyk odpowiada kolanami i kopnięciami na głowę.

Runda druga:

Cios prosty Kępy, kopnięciami odpowiada Kaczmarczyk. Kępa wycina niskim kopnięciem Kaczmarczyka, ale ten szybko wraca do stójki. Bardzo mocne niskie kopnięcie w okolicę kolano w wykonaniu Kaczmarczyka. Poślizgnął się Kępa i wykorzystuje to Kaczmarczyk  zadając kopnięcia w głowę. Prawy sierpowy dotarł do głowy Patryka. Obrotowym kopnięciem próbuje Kaczmarczyk, nogę przechwytuje Kępa i przewraca 21-latka. Krótkie ciosy Kaczmarczyka w klinczu, kolanami na udo odpowiada Kępa. Świetny odrzut bioder i Kaczmarczyk wpina się za plecy Kępy, ale kontruje to Kępa. Półgarda w wykonaniu Kępy, ale skręca biodra Kaczmarczyk. Zerwanie klinczu i walka wraca do stójki. Kilka ciosów i walka wraca do parteru, ale nie na długo, bo gong kończy fenomenalną drugą rundę.

Runda trzecia:

W nogi próbuje wejść Kępa, ale skutecznie broni się Kaczmarczyk. Ciosy w klinczu i to Kaczmarczyk ląduje w dominującej pozycji. Kępa wstaje zadając przy tym kolana na korpus. Kępa dociska Kaczmarczyka do siatki. Kępa chce obalić Kaczmarczyka, ale ten kontruje i zajmuje plecy. Zapięte duszenie i Kępa odpływa. Sędzia Piotr Jarosz przerywa walkę.

 

Kategorie
AFNNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.