Thiago Santos
Źródło: yardbarker.com

Thiago Santos z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

Walka Glovera Teixeiry ponownie została przełożona.

Pierwotnie walka Teixeiry i Santosa została zaplanowana na 12 września.

Pozytywny wynik na obecność COVID-19 u Glovera spowodował przeniesienie pojedynku na 3 października. Teraz starcie ponownie się nie odbędzie. Tym razem wirusem zakaził się Thiago Santos. Taką informację przekazał dziennikarzom Dana White podczas konferencji prasowej Dana White Contender Series 33.

Glover Teixeira jest obecnie na fali czterech kolejnych zwycięstw. Trzy z ostatnich czterech pojedynków kończył przed czasem. Tylko walka z Nikitą Krylovem zakończyła się decyzją sędziowską. W ostatnim pojedynku znokautował w piątej rundzie Anthony’ego Smitha. Jest na dobrej drodze uzyskania ponownej szansy walki o tytuł mistrzowski. Taki pojedynek stoczył w 2013 roku, przegrywając na punkty z Jonem Jonsem.

Thiago Santos nie walczył od przegranej w lipcu 2019 roku z Jonem Jonesem, w walce o tytuł wagi półciężkiej. Był pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który zakończył pojedynek z Jonsem wynikiem “Split Decision”. Po tym starciu czekała go jednak podwójna operacja kolana i do tej pory nie wrócił do oktagonu.

Przeczytaj też: Dominick Reyes: Półciężka to moja dywizja

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane