UFC Vegas 10

UFC Vegas 10: Waterson lepsza od Hill po niejednogłośnej decyzji sędziów

Za nami kolejna gala UFC w Las Vegas.

W walce wieczoru Michelle Waterson pokonała Angelę Hill po pięciu rundach. „Karate Hottie” tym samym przerwała passę dwóch porażek.

Wśród największych niespodzianek warto odnotować wygraną Eda Harmana z Mike’m Rodriguezem. Starcie wywołało jednak sporo kontrowersji – zdaniem wielu sędzia powinien przerwać pojedynek w drugiej rundzie, a tymczasem uznał cios Rodrigueza za nieprzepisowy.

Ważne zwycięstwo zaliczył też Kevin Croom, który debiutował w UFC, a pojedynek z Rooseveltem Robertsem wziął niemal dwa dni przed galą. Poddał rywala w pół minuty.

Wyniki:

Karta główna

115 lbs: Michelle Waterson pok. Angelę Hill przez niejednogłośną decyzję (48:47, 49:46, 47:48)
155 lbs: Ottman Azaitar pok. Khamę Worthy’ego przez TKO w 1 rundzie
125 lbs: Roxanne Modafferi pok. Andreę Lee przez jednogłośną decyzję sędziów
205 lbs: Ed Herman pok. Mike’a Rodrigueza przez poddanie w trzeciej rundzie
155 lbs: Bobby Green pok. Alana Patricka przez jednogłośną decyzję sędziów
145 lbs: Billy Quarantillo pok. Kyle’a Nelsona przez nokaut w trzeciej rundzie