Niko Price Donald Cerrone
Zdjęcie: Twitter/UFCEspanyol

UFC Vegas 11: Remis Price’a z Cerrone w co-main evencie!

Sędziowie zdecydowali o remisie w walce Donalda Cerrone z Niko Pricem.

Price rozpoczyna od próby punchów, a Cerrone odpowiada low kickiem. Niko przenosi walkę do ściany klatki. Wyprowadził mocny cios w korpus i kopnięcie. Chwycił oponenta i dokłada kolejne ciosy. Skuteczne prawe i podbródkowy. Cerrone wyraźnie ucierpiał bo jednym z ciosów, ale wreszcie odpowiada kolanami. Price ponownie chwycił przeciwnika i rozpracowuje go w stójce. Klincz przy klatce. 33 ciosy autorstwa Price’a już w pierwszych dwóch minutach walki. Kowboj wyprowadza wysokie kolano w głowę. Dokłada kolano w korpus. Nieprzepisowe zagranie Price’a, który włożył palec w oko. Szybkie wznowienie walki. Zawodnicy ponownie idą w wymianę ciosów. Price w ostatniej chwili unika kopnięcia w głowę. Cerrone próbuje powalenia, ale rywal zablokował akcję. Price ponownie trafia palcem w oko oponenta. Dobra pierwsza runda.

Druga odsłona to ponownie wymiany ciosów w stójce. Cerrone trafia mocnym jabem, ale sam inkasuje też kilka uderzeń. Kolejny lewy od Kowboja i podbródkowe. Weteran zyskał nieco przewagi. Ciosy na korpus od Cerrone. Tempo może nie jest jakieś szalone, jednakże cały czas wymieniają uderzenia. Cerrone chybił lewym, ale idzie na próbę takedownu. Price zdołał skontrować szybko akcję. Statystyki sugerują zdecydowanie większą ilość ciosów od Price’a w tej walce. Mocne kopnięcie od Niko. Znakomity łokieć od Cerrone. Obrotowe kopnięcie od Kowboja, po czym Price odpowiada kopnięciem w korpus. Dość wyrównane pięć minut, chyba z lekką przewagą Cerrone. A na pewno bardziej wyrównane niż w pierwszej.

Price zaczyna trzecią rundę agresywnymi kopnięciami. Takedown  w wykonaniu Cerrone, ale The Hybrid broni się przed kolejnymi akcjami. Trenerzy pobudzają Donalda, by więcej poruszał głową w defensywie. Kolejny eye poke autorstwa Price’a. Powalenie ze strony Cerrone. Po chwili ustawia się zza pleców przeciwnika i szuka dźwigni. Price wydostaje się i wyprowadza kopnięcia w nogi oponenta. Powrót do stójki. Cerrone częstuje Price’a ciosem w korpus. Klincz. Cerrone przepycha przeciwnika do klatki i wyprowadza mocne kopnięcie. Przed końcem jeszcze efektowna wymiana.

Dla Cerrone to pierwszy remis w karierze, po ponad 50 walkach.

Przeczytaj też: UFC Vegas 11: Historyczny wyczyn Khamzata Chimaeva! (Wideo)

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane