Zdjęcie: ACA

„Kolejna walka o pas, albo wcale!” – Rafał Haratyk o swoim kolejnym pojedynku

Rafała Haratyka interesuje tylko walka o pas ACA.

Rafał Haratyk (13-3) za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że po rozmowach ze swoim managerem, stwierdził, że jego kolejna walka będzie walką o pas organizacji ACA, albo w ogóle jej nie będzie.

Haratyk w swojej ostatniej walce zmierzył się podczas ACA 109 z faworyzowanym Piotrem Strusem, który według wielu osób powinien już wtedy walczyć z obecnym mistrzem ACA – Salamu Abdurahmanovem, a zwycięstwo z podopiecznym trenera Damiana Herczyka miało ten pojedynek tylko przyklepać. Pojedynek przez TKO w pierwszej rundzie wygrał jednak 30-latek z Bielska-Białej. Dla Haratyka było to drugie zwycięstwo dla rosyjskiej organizacji. Na gali ACA 102 pokonał w pięć minut Arbi Agueva. Wcześniej swoje boje toczył między innymi dla FEN, Babilon MMA, PLMMA, czy EFC Worldwide.

Po dzisiejszej rozmowie z moim managerem Animmals doszliśmy do wniosku, że albo walczymy o pas albo wcale 🙂 Chyba w ostatniej walce udowodniłem, że na to zasługuje i ta walka mi się należy jak psu buda 🙂 Pozdrawiam moich kibiców i proszę o udostępnianie 🙂

#Haratykopas

Kategorie
ACANEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.