Zdjęcie: FEN

Trzy walki mistrzowskie na FEN 31! Poznaliśmy pierwszych uczestników!

Trzy pojedynki mistrzowskie, długo wyczekiwany debiut oraz wielki rewanż planowany jest na kolejną galę FEN.

Gala FEN 31 odbędzie się już w sobotę 28 listopada bieżącego roku, a transmitowana będzie w systemie PPV.

W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy mistrzem organizacji FEN i Babilon MMA – Danielem Rutkowskim (11-2 1NC), a Adrianem Zielińskim (20-9). Obaj zmierzyli się ze sobą po raz pierwszy podczas gali Babilon MMA 10 w Wieliczce. Lepszy okazał się wówczas „Rutek”, który zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Od tej walki Rutkowski zwyciężył dwukrotnie. Na Babilon MMA 11 pokonał Estabili Amato a na Babilon MMA 16 Rene Runge. Zieliński wystąpił od tego momentu tylko raz. W sierpniu na FEN 29 pokonał przez TKO Danilo Belluardo.

O pas kategorii półciężkiej zawalczą Adam Kowalski (12-5-1) oraz Marcin Wójcik (13-7). Do tego starcia miało dojść już na FEN 29 w Ostródzie, jednak Wójcik musiał zrezygnować z występu. Kowalski zmierzył się wówczas o mistrzostwo wagi półciężkiej z Marcinem Łazarzem. Walka została uznana jako nieodbyta. Przed tym pojedynkiem dla FEN Kowalski wygrał dwie walki – z Wojciechem Januszem oraz Rafałem Kijańczukiem, natomiast Wójcik do FEN-u wszedł z przytupem pokonując na FEN 28 Rafała Kijańczuka.

W trzeciej mistrzowskiej walce, pasa kategorii lekkiej będzie bronił Mateusz Rębecki (12-1). Po raz trzeci planowany jest debiut dla FEN Pawła Trybały (6-3). Ich rywali poznamy wkrótce.

Przeczytaj też: FEN 30 – Wyniki na żywo od 18:30

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.