Zdjęcie: Facebook/Babilon MMA

Toni Valtonen zdominował, a następnie ubił finalistę Gromdy!

Fin górą w starciu z Polakiem.

Toni Valtonen brutalnie zdominował w parterze finalistę turnieju boksu na gołe pięści – Dawida Żółtaszka. Fin zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Niskim kopnięciem od razu rozpoczyna Żółtaszek. Znów lowkick Polaka serią ciosów odpowiada Fin. Valtonen z łatwością obala swojego rywala. Przechodzi do pozycji bocznej, ale Żółtaszek odzyskuje półgardę. 41-letni Fin próbuje przejść do pozycji bocznej, ale Żółtaszek nie chce oddać tej pozycji i inkasuje kilka ciosów. Cały czas bezradny Polak, który pracuje z pleców. Valtonenowi udaje się dojść do pozycji bocznej. Fin wyłapuje rękę “Maximusa” i zadaje ciosy w krucyfiksie. Solidne łokcie lądują na twarzy i tułowiu Żółtaszka. Kolanami na koniec pierwszej rundy okopuje żebra rywala zawodnik z Finlandii.

Runda druga:

Prawym sierpem rozpoczyna Valtonen, kopnięciem oddaje Żółtaszek. Fin nurkuje po nogę, ale Polak miał szansę przejąć plecy rywala. To się jednak nie udało i Valtonen znów z pozycji bocznej. Krótkimi łokciami rozbija twarz finalisty Gromdy. Znów wiele ciosów spada na głowę Żółtaszka. Najpierw pięścią, a następnie łokciami. Sędzia Tomasz Bronder kończy ten pojedynek, bo Pola nie broni się w sposób inteligentny.

 

Przeczytaj też: Babilon MMA 17 – Wyniki na żywo od 20:00!

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.