Zawodnicy wagi ciężkiej typują walkę Tybura vs. Rothwell!

Jak zawodnicy znani z występów na UFC oraz z różnych polskich gal typują walkę Tybury?
Sergey Spivak:

Marcin potrafi bardzo dobrze kontrolować walkę z dołu i w klinczu. Sam z nim walczyłem, więc wiem, że jest bardzo silnym facetem. Naprawdę szanuję i lubię tego wojownika i będę mu kibicować. Myślę, że Tybura wygra przez decyzję.

 

Konrad Dziczek:

Ben nie jest łatwym rywalem, ma na koncie sporo nokautów w pierwszych minutach. Marcin często na początku walki lubi zaspać, więc Amerykanin może być wtedy bardzo niebezpieczny. Myślę jednak, że jak Marcin dobrze poprowadzi walkę, to wygra ją na punkty. Tybura nie ma po co iść na wymiany, bo Ben jest twardym zawodnikiem i ma zdecydowanie bardziej silniejszy cios. Marcin na pewno ma narzędzia, żeby wygrać ten pojedynek, ale to nie będzie łatwe zadanie, bo przeciwnik do łatwych nie należy. Myślę, że ta walka skończy się przez decyzję sędziów, a wtedy zwycięży Polak.

 

Alexander Romanov:

Będzie to ciekawa walka dwóch bardzo silnych facetów. Ben ma mocny cios, ale myślę, że Marcin nie da mu się trafić. W mojej opinii to Tybura jest faworytem i skończy Rothwella w drugiej rundzie.

 

Damian Olszewski:

To będzie bardzo ciekawa i wyrównana walka. Obaj zawodnicy są na podobnym poziomie i obaj mają serię dwóch zwycięstw pod rząd. Sercem jestem oczywiście za Tyburą, ale myślę, że przez TKO w drugiej rundzie wygra Ben Rothwell.

 

Przeczytaj też: Tybura: Jeszcze będąc w Polsce czułem, że jestem w bardzo dobrej formie

Kategorie
NEWSTypowanie (Typy bukmacherskie)UFC

Leave a Reply

Powiązane