Cóż za występ Daniela Rutkowskiego! Radomianin dopisuje dwunaste zwycięstwo do swojego rekordu!

Daniel Rutkowski znów lepszy od Adriana Zielińskiego.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od niskiego kopnięcia rozpoczyna Zieliński. Olsztynianin wykorzystuje przewagę zasięgu i trafia kopnięciami i ciosami prostymi. Dobrym podbródkowym odpowiada Rutkowski. Dobra akcja bokserska w wykonaniu “Rutka”. Znów widoczna przewaga zasięgu Zielińskiego którą wykorzystuje. Dobrym lewym okrężnym sierpem trafia Rutkowski. Rutkowski trafia serią ciosós i od razu nurkuje w nogi. Po chwili docisku w siatkę obala rywala. Wstaje Zieliński, walka przenosi się do klinczu, gdzie do siatki rywala dociska zawodnik z Radomia. Olsztynianin rozrywa klincz i atakuje kopnięciami. Trafił dobrą kombinacją ciosów Zieliński i kończy się pierwsza runda.

Runda druga:

Od wymian bokserskich rozpoczyna się druga runda. Poszli w wymianę mocnych ciosów. Kolano Zielińskiego dochodzi do głowy Rutkowskiego. Wymiany kickbokserskie i Rutkowski schodzi w nogi. Wstaje Zieliński i Rutkowski umęcza rywala w klinczu. Walka wraca do stójki i znów wymiany kickboxerskie, których nie boi się “Rutek”. Trafia lewym sierpowym Radomianin i nurkuje w nogi. Próba gilotyny i zachodzi za plecy, ale kończy się drugie starcie.

Runda trzecia:

Rutkowski przyjmuje dwa mocne ciosy od Zielińskiego, ale on się nie boi i zachęca rywala do walki w stójce. Poszli na mocną wymianę ciosami. Rutkowski trafia w tułów i zajmuje plecy. Dociska rywala do siatki. Na 90 sekund do końca trzeciej rundy Zielińskiemu udaje się rozerwać klincz. Trafia Rutkowski gradem ciosów i nurkuje w nogi. Ponownie klincz. Na ostatnie sekundy przed końcem Olsztynianinowi udaje się rozerwać klincz.

Runda czwarta:

Od dwóch ciosów zaczął Zieliński. Kolejna dobra kombinacja Zielińskiego, ale nic sobie z tego nie robi zawodnik z Radomia. Dobra kombinacja bokserska “Rutka”, mocnym sierpem odpowiada Zieliński. Dobry prosty w wykonaniu “Rutka” i od razu nurkuje w nogi. Nie ma obalenia, ale jest kopia poprzednich akcji, czyli docisk do siatki i próba podebrania. Udaje mu się obalić i zajmuje plecy. Znów klincz, gdzie Rutkowski umęcza swojego rywala. Udaje się rozerwać. Dobre kolano Zielińskiego na korpus rywala. Przechodzi Rutkowski pod ręką Zielińskiego i zajmuje plecy. Suples i piękne obalenie w wykonaniu zawodnika z Radomia.

Runda piąta:

Nadział się na kolano Zielińskiego “Rutek”. Znów Zieliński wykorzystuje przewagę zasięgu i trafia. Rutkowski odpowiada również dobrą akcją bokserską. Dobre akcje kikckbokserskie w wykonaniu Rutkowskiego. Unik “Rutka” i próba obalenia, ale nie udaje mu się i walka wraca do stójki. Kolejne kombinacje bokserskie jednego i drugiego, kolanem trafia Zieliński. Olsztynianin trafia do parteru i znów klincz. Nie daje szans w tej płaszczyźnie Rutkowski swojemu rywalowi.

 

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.