Marcin Jabłoński jednogłośnie lepszy na pełnym dystansie od Paaty Tsxapelii!

Polak wygrywa z Cypryjczykiem i dopisuje dziewiąte zwycięstwo do swojego rekordu.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Niskim kopnięciem atakuje Jabłoński, tym samym odpowiada Cypryjczyk. Poszli na wymiany, Tsxapelia atakuje kopnięciem, które wyłapuje Polak i obala rywala. Z góry ciosami na żebra i głowę atakuje zawodnik Arrachionu Olsztyn. Wstaje Tsxapelia, ale to nie jest koniec jego problemów, bo przy siatce Jabłoński atakuje serią ciosów, łokci, dokłada kolana. Tsxapelia tylko się broni. 28-letni Polak obala i dociska do siatki. 35-letni reprezentant Stallion Gym wstaje, ale cały czas jest dociskany do siatki. Jabłoński zapina uchwyt za jedną nogę i próbuje przewrócić rywala i to mu się udaje. Jabłoński obija udo rywala łokciem, Tsxapelia zapina uchwyt na głowę, ale Polak wyciąga ją. Zamknięcie w żółwiu i obija głowę Cypryjczyka. Ten wstaje, w klinczu Jabłoński trafia kolanami w głowę. Jabłoński czuje zmęczenie, co próbuje wykorzystać jego rywal, który atakuje seriami mocnych ciosów. Wymiana niskich kopnięć i kończy się pierwsza runda.

Runda druga:

Jabłoński przepuszcza ciosy rywala i schodzi do parteru. Cypryjczyk wstaje i jest na moment walka przeniesiona do klinczu, ale Jabłoński błyskawicznie obala Tsxapelie. Zachodzi za plecy i obija ciosami. Dodaje kolano w żebra. Jabłoński cały czas ma przełożoną rękę na pasie rywala i po chwili go przewraca. Na macie Polak kontroluje rywala będąc zza pleców. Tsxapelia zerwał się próbując wstać i to mu się udaje, ale to wciąż Polak jest w pozycji dominującej. Jabłoński dociska rywala do siatki i stara się ponownie obalić Cypryjczyka. Przewraca za nogę i wciska 35-latka do siatki. Więcej ciosów z dołu zadaje jednak Tsxapelia. Na koniec rundy drugiej walka wraca na moment do klinczu.

Runda trzecia:

Trzecie starcie rozpoczyna się od mocnych niskich kopnięć na łydkę w wykonaniu Tsxapelii. Po drugim zachwiał się Jabłoński, który ruszył do klinczu. Obala zawodnika Stallion Gym i ponownie zachodzi za plecy. Tsxapelia w podporze przodem przyjmuje ciosy na głowę, ale udaje mu się rozerwać i wstać. Jabłoński dociska leżącego przeciwnika do siatki, ale to Cypryjczyk zadaje ciosy łokciem. Praca zapaśnicza w klinczu w wykonaniu Marcina Jabłońskiego, Tsxapelia obija głowę. Uczepiony nogi Polaka reprezentant Cypru, Polak próbuje zajść za plecy i zostaje trafiony łokciem. Znów Jabłoński dociska do siatki. Gong kończący pojedynek przerywa mu to.

 

Przeczytaj też: Babilon MMA 18: Revenge – wyniki na żywo

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a Reply

Powiązane