Marcin Wójcik ubija Adama Kowalskiego i zostaje nowym mistrzem FENu!

Marcin Wójcik zdemolował w parterze Adama Kowalskiego i został nowym mistrzem wagi półciężkiej.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od kopnięcia rozpoczyna Wójcik, tym samym odpowiada Kowalski. Kolejne wymiany niskimi kopnięciami. Wójcik atakuje prawym prostym, a następnie dodaje kolejne lowkicki i middlekicka. Szarżą ruszył Kowalski, ale nie zrobiło to wrażenia na Wójciku. Kolejna wymiana kopnięć. Wójcik szuka kopnięcia pod prawy łokieć rywala. Trafił prawym sierpowym Kowalski. Wójcik po raz kolejny wykorzystuje przewagę dystansu i kopie. Kowalski odpowiada ciosami w tułów. Kolejne proste kopnięcie zawodnika trenującego w Ankosie Poznań. Kopnięcie Kowalskiego, Wójcik odpowiada ciosem. Wójcik celuje prawym kolanem, ale ciosem wyprzedza go 37-latek z Arrachionu. Mocne kopnięcie na udo Kowalskiego. Na koniec pierwszej rundy mocna wymiana ciosami.

Runda druga:

Drugi pojedynek rozpoczyna się od wymiany kopnięciami. Próba obrotowego backfistu w wykonaniu Kowalskiego, Wójcik odpowiada kolejnym kopnięciem pod łokieć. Mocne ciosy Marcina siadły na twarzy Adama. Dwoma sierpami przez gardę odpowiada Olsztynianin. Zderzyli się kopnięciami. Prawy Wójcika, ciosem na korpus odpowiada Kowalski. Wójcik atakuje serią ciosów, Kowalski rewanżuje się lewym podbródkowym. Kowalski kontruje serie Wójcika ciosami na tułów. Wysokie kopnięcie Wójcika musnęło szczęki Kowalskiego. Olsztynianin wyłapuje nogę Wójcika i zajmuję plecy, ale podopieczny Andrzeja Kościelskiego wychodzi z tego. Przeszedł pod prawym sierpowym Kowalskiego Wójcik i obalił rywala. Momentalnie wchodzi w dosiad i próbuje zadawać ciosy, ale Kowalski zapina klamrę i mu to utrudnia. Kowalski przekręca się i oddaje plecy. Wójcik próbuje wpiąć duszenie. Rozciągnięcie i atakuje kilkudziesięcioma ciosami głowę Kowalskiego. Sędzia jednak nie kończy tej walki. Kończy ją gong.

Runda trzecia:

Ruszył Kowalski ciosami na głowę i od razu na tułów. Wójcik próbuje wejść w nogi, ale czujny jest Kowalski. Prosty z odwrotnej pozycji Wójcika. Wyjmuje nogę i Wójcik zajmuje plecy rywala. Próbuje przepiąć rękę do duszenia, ale Kowalski się broni. Rezygnuje z duszenia i zadaje ciosy. Wpina nogi do mataleo, ale broni się wciąż Olsztynianin. Trójkąt rękoma w wykonaniu Wójcika, ale wychodzi z tego Adam. Rozciągnięcie, ale ponownie broni się Kowalski. Marcin zamyka rywala w żółwiu i zadaje plecy. Znów próba duszenia, ale nic z tego. Obija głowę rywala, ale Kowalski się odwraca. Wójcik ponownie zajmuje plecy. Wpięcie i rozciągnięcie, ale znów skuteczna defensywa Olsztynianina. Wójcik przechodzi w dosiad i atakuje krótkim łokciem i pojawiła się krew na twarzy zawodnika z Ankosu.

Runda czwarta:

Pierwsza runda mistrzowska rozpoczyna się od kombinacji Kowalskiego: dwa ciosy na głowę, dwa w tułów. Kowalski zamyka powoli Wójcika na siatce, ale wychodzi z tego 31-latek i przenosi walkę do parteru. Ponownie Wójcik zajmuje plecy i wpina nogi. Rozciąga i zadaje ciosy na głowę, sędzia karze się bronić i przerywa walkę i już jej nie wznawia!

 

Przeczytaj też: FEN 32 – Rębecki i Bajor bohaterami gali!

Kategorie
FENNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.