Wielki rewanż ponownie o pas na Babilon MMA 18!

W pierwszym starciu sędziowie ocenili walkę na remis. Obaj będą chcieli doprowadzić do tego, żeby to się nie powtórzyło.

Już w piątek 27 listopada odbędzie się gala Babilon MMA 18: REVENGE, po raz szósty w 2020 roku i po raz kolejny w studiu telewizyjnym. Będzie to bardzo intensywny okres w polskim MMA, bowiem dzień wcześniej w Łodzi odbędzie się gala ACA 114, a dzień później FEN 31. W odróżnieniu od FENu i ACA, które będą transmitowane w systemie PPV, galę Babilon MMA 18 będzie można oglądnąć za darmo na kanałach grupy Polsat. W walce wieczoru o pas wagi średniej ponownie zmierzą się Paweł Pawlak (16-4-1) i Adrian Błeszyński (9-3-1). Obaj panowie zmierzyli się po raz pierwszy w marcu bieżącego roku podczas Babilon MMA 12. Pojedynek ten jednak nie wyłonił mistrza, bowiem zakończył się niejednogłośnym remisem.

Od starcia z „Aresem” Pawlak stoczył jeden pojedynek. W czerwcu pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Filipa Tomczaka. Wcześniej Łodzianin walczył także w ACA, UFC oraz w FENie. Pokonywał między innymi Adama Niedźwiedzia, Evgenyego Bondara oraz Sheldona Westcotta. Przegrywał natomiast w walkach z Danielem Skibińskim, Peterem Sobottą, czy z Leonem Edwardsem.

Błeszyński nie zdążył stoczyć żadnej walki po remisowym pojedynku z Pawlakiem. W swojej karierze „Ares” wychodził górą w starciach z Krystianem Bielskim, Mikhailem Bureshkinem oraz João Paulo de Carvalho. Wyższość rywali musiał uznawać trzykrotnie. Podczas FEN 14 pokonał go Łukasz Stanek, a na FEN 19 Tymoteusz Łopaczyk. Ostatnią jak do tej pory porażkę zaliczył na Babilon MMA 8 w 2019 roku, gdy przegrał z Michałem Pietrzakiem.

 

Źródło: Facebook/Babilon MMA

Przeczytaj też: Babilon MMA 17 – Wyniki

Kategorie
BabilonNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.