Shamad Erzanukaev kolejnym zawodnikiem zasilającym kartę walk AFN 9!

Kolejnym zawodnikiem, który już 22 stycznia zawalczy na gali AFN 9 będzie młody i dobrze zapowiadający się Shamad Erzanukaev.

Na co dzień mieszka i trenuje w Warszawie, reprezentując jeden z najlepszych w Polsce klubów mieszanych sportów walki, WCA. Erzanukaev jak dotąd walczył w formule amatorskiej i wszystkie pięć stoczonych bojów były przez niego wygrane. Wśród zwycięstw jest także występ na gali z serii AFN, gdzie na piątej edycji Shamad pokonał Sebastiana Decowskiego. Oprócz tego zawodnik walczył także dla takich organizacji, jak TFL, Carpathian Warriors czy Browar północny Fight Night. 

O rywalu Erzanukaeva poinformujemy już wkrótce. 


O gali Armia Fight Night 9

Kolejna – dziewiąta edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 22 stycznia. Kibice będą mogli obejrzeć wydarzenie na antenie TVP SPORT. Ze względów epidemiologicznych gala odbędzie się w studio.

Od 2017 roku odbywają się wyjątkowe gale AFN z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego.  Organizacja od samego początku zwróciła uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na wielkie zestawienia! W klatce MMA z najlepszymi zawodnikami w kraju zmierzą się reprezentanci sił zbrojnych Wojska Polskiego. Podczas Armia Fight Night 9 zobaczymy aż 9 pojedynków z udziałem żołnierzy 18 Dywizji Zmechanizowanej. 

Będą to między innymi: szeregowy Sylwester Miller, szeregowy Damian Kosiorek i starsza szeregowa Monika Opak.

Wkrótce pojawią się zestawienia walk, a 22 stycznia czekają nas prawdziwe sportowe wojny! 

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Przeczytaj też: Mansur Azhiev zmierzy się z Dominikiem Gierowskim na gali AFN 9

Źródło: Armia Fight Night

Kategorie
AFNNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.