White potwierdza kolejną walkę Conora
bjpenn.com

Dana White nie jest zainteresowany walką bokserską McGregor – Pacquiao

W środowisku cały czas krążą plotki o potencjalnym pojedynku bokserskim Conora McGregora z filipińską legendą Mannym Pacquiao. Ale White wolałby raczej zobaczyć rewanż „Notoriousa” z Khabibem Nurmagomedovem o tytuł wagi lekkiej UFC.

Prezydent UFC, Dana White w rozmowie z Brettem Okamoto z ESPN, przed rewanżem McGregora z Poirierem na UFC 257, wypowiedział się na temat angażu Irlandczyka w pojedynku bokserskim:

Bardzo chciałbym zobaczyć, jak skupia się na tym, co może osiągnąć w UFC. Niezależnie od tego, czy będzie to kolejna walka o tytuł przeciwko Khabibowi, czy będzie to walka o tytuł z kimś innym, jeśli Khabib wycofa się z MMA i zwakuje pas.

Walka bokserska z którymkolwiek z tych facetów zawsze będzie na niego czekać. Jego czas w MMA jest teraz, nie robi się młodszy. Chciałbym widzieć go walczącego w UFC w tym roku. Jeśli chce walczyć z jednym z tych bokserów, niech zrobi to w przyszłym roku. Ta walka zawsze tam będzie na niego czekać – stwierdził.

McGregor zadebiutował w boksie przeciwko wielokrotnemu mistrzowi Floydowi Mayweatherowi Jr. w sierpniu 2017, ale przegrał walkę przez TKO w 10 rundzie. Od tego czasu Irlandczyk skupił się wyłącznie na MMA, ale nie wyklucza powrotu na ring bokserski.

Przeczytaj też: Dana White zdradził plany na przyszłość Zabita Magomedsharipova

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane