Zdjęcie: UFC/YouTube

„Idę po pas!” – Alexander Volkov po zwycięstwie z Alistairem Overeemem

Rosjanin sobotniej nocy odniósł najcenniejszą wygraną w swojej dotychczasowej karierze.

W głównej walce UFC Vegas 18 Alexander Volkov brutalnie rozbił legendarnego Alistaira Overeema i znacznie zbliżył się do upragnionego pojedynku o pas. Marzenia 40-letniego Holendra o mistrzostwie zostały natomiast ostatecznie przekreślone.

Drago w wywiadzie zaraz po pojedynku otwarcie stwierdził, iż chce zawalczyć o tytuł. Rosjanin nie ma na celu konkretnego rywala, ale chce mierzyć się w jak największych starciach.

„To mój czas! Teraz idę po pas! Na horyzoncie jest kilka ciekawych walk w wadze ciężkiej, także zobaczymy, jak to wszystko się ułoży. Nie wiem jaką walkę teraz dostanę, ale z pewnością chcę sprawdzić się w największych pojedynkach.”

Przeprowadzający wywiad Daniel Cormier zapytał również Drago o to jak on sam widział walkę z Overeemem i na czym szczególnie skupił się w okresie przygotowawczym.

„Pracuję nad stójką, ale równie wiele czasu poświęcam na zapasy. Na nogach czułem się dobrze i wiedziałem, że mogę go skończyć w drugiej lub trzeciej rundzie. Widziałem, że jego twarz jest coraz bardziej rozbita, więc po prostu czekałem na jeden, mocny cios.” – powiedział Volkov

Cały wywiad poniżej:

Źródło: UFC/YouTube

Przeczytaj też: Alexander Volkov znokautował Alistaira Overeema w drugiej rundzie! (WIDEO) 

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.