Joe Rogan
Zdjęcie: plantbasednews.org

“To najbardziej klarowna opcja” – Joe Rogan o kolejnym rywalu Dustina Poiriera

Komentator UFC Joe Rogan w jednym z ostatnich wywiadów skomentował aktualną sytuację w dywizji lekkiej.

Wciąż nie jest jasna sytuacja w kategorii lekkiej UFC. Aktualny mistrz – Khabib Nurmagomedov nadal nie zadeklarował konkretnie czy stoczy kolejny pojedynek, czy też odda pas mistrzowski i definitywnie zakończy karierę. A kolejna do walki o tytuł jest dość spora.

Gala UFC 257 wykreowała dwóch głównych kandydatów: Dustina Poiriera i Michaela Chandlera. Obydwaj znokautowali swoich przeciwników, odpowiednio Conora McGregora i Dana Hookera. A należy pamiętać, że w tle czai się jeszcze Charles Oliveira. Co o tej sytuacji sądzi Rogan?

Najbardziej klarowną opcją jest pojedynek Poirierem z Oliveirą. Jeśli jesteś fanem sportowej części MMA to chcesz tej walki. Jeśli chcesz zarobić w ch*j pieniędzy, to robisz jego rewanż z McGregorem. A jeśli McGregor walczyłby w następnej walce z Chandlerem, co jest prawdopodobne, to jakie szanse dawaliby bukmacherzy, że Conor wygra? Myślę, że Chandler byłby faworytem tego starcia, co byłoby bardzo niebezpieczne pod względem finansowym – uważa.

Wszystko rozwiąże decyzja Khabiba, a jeżeli ten zdecyduje się na trzydziesty pojedynek w karierze, to może wywrócić aktualne pomysły.

Przeczytaj teżPełna karta walk UFC Vegas 18: Overeem vs. Volkov. Gdzie i jak obejrzeć sobotnią galę?

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.