“Walka z Gloverem była rozgrzewką. Jestem sto razy lepszy niż ostatnio.” – Thiago Santos pewny siebie przed walką z Aleksandarem Rakiciem

Brazylijczyk obiecuje lepszą wersję siebie przed kolejnym pojedynkiem.

Podczas UFC 259 dojdzie do wielu świetnych starć. Jednym z nich jest niewątpliwie walka Thiago Santosa (21-8) z Aleksandarem Rakiciem (13-2). “Marreta” po pokonaniu Jana Błachowicza w lutym 2019 roku dostał walkę o pas, którą przegrał z Jonem Jonesem. W listopadzie ubiegłego roku wrócił i po świetnej walce przegrał z Gloverem Teixeirą przez poddanie w trzeciej rundzie. Brazylijczyk zdradził, że ta walka była dla niego tylko rozgrzewką po dłuższej przerwie i teraz jest kompletnie innym, lepszym zawodnikiem.

Jestem dużo lepiej przygotowany niż kiedy ostatni raz walczyłem z Gloverem. Miałem teraz więcej czasu, a walka z Gloverem była tylko rozgrzewką. Byłem bez walki przez długi czas, czułem, że nie mam czasu na walkę, spóźniałem się, nie chcąc się usprawiedliwiać. Teraz jestem w 100% przygotowany i 100 razy lepszy niż ostatnio. Poświęciłem więcej uwagi moim zapasom, mojemu jiu-jitsu. Nie to, że nie trenowałem tego przed walką z Gloverem, ale teraz trenowałem jeszcze więcej. Na pewno będzie to inna wersja Thiago “Marrety”. Zawsze agresywny, szukający czasu, ale z czasem świadomy i będzie to widać już w kolejnej walce.

 

Przeczytaj też: „Deszcze Niespokojne” czyli rozśpiewany Janek Błachowicz w podcaście Michaela Bispinga

Źródło: bjpenn.com

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane