Alistair Overeem UFC

“Było to doświadczenie na całe życie” – Alistair Overeem zabrał głos po rozstaniu z UFC

Oświadczenie legendarnego Holendra.

Wczoraj, późnym wieczorem doszły do nas informacje, iż z UFC rozstały się dwie legendy kategorii ciężkiej – Alistair Overeem i Junior dos Santos. Póki co nie wiemy czy oznacza to koniec ich bogatych karier, ale pod sztandarem amerykańskiego giganta z pewnością już nie zawalczą.

Overeem na Instagramie opublikował wpis, w którym podsumował swoją przygodę z organizacją Dany White’a oraz podziękował fanom i samemu UFC.

Ostatni bieg za pasem dobiegł końca, ale cóż to był za bieg! Patrząc wstecz na moje 10 lat w UFC, było to doświadczenie na całe życie. Ogromne podziękowania dla całego UFC, fanów oraz wszystkich zawodników z jakimi miałem przyjemność zawalczyć. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej ścieżki kariery. Specjalne podziękowania także dla Dany White’a oraz Lorenzo Ferritty za organizację tego wszystkiego. Walczenie dla was wszystkich było wielkim zaszczytem.

Holender w ostatnim czasie radził sobie całkiem nieźle. Po pechowej porażce z rąk Jairzinho Rozenstruika wygrał w 2020 roku dwa pojedynki i ponownie uwierzył, że może zwieńczyć wspaniałą karierę pasem UFC. Marzenia Overeema brutalnie przekreślił jednak Alexander Volkov, który w lutym rozbił i znokautował go w drugiej rundzie.

Źródło: Alistair Overeem/Instagram

Przeczytaj też: Złe wiadomości dla Conora McGregora. Straci Proper Twelve? 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane