Kacper Formela jednogłośnie lepszy od Damiana Frankiewicza!

Kacper Formela wypunktował Damiana Frankiewicza podczas gali FEN 33 i to on będzie kolejnym rywalem Daniela Rutkowskiego.

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Od niskiego kopnięcia rozpoczyna, tym samym mocniej odpowiada Frankiewicz. Kombinacją prawym prostym na tułów i głowę próbuje zaskoczyć Formela, skutecznie broni się Frankiewicz. Niskie kopnięcie Frankiewicza, świetna kontra lewym Formeli. Dobra akcja w wykonaniu zawodnika z Gdyni. Lewy prosty trafia na korpus rywala, a następnie na głowę. Niskim kopnięciem wycina Formela Frankiewicza. Nadział się na cios rywala zawodnik z Mighty Bulls. Lewy sierp starszego zawodnika, skutecznie kontruje drugi z nich. Mocne kopnięcie na łydkę w wykonaniu Kacpra.

Runda druga:

Mocna akcja lewym, a następnie prawym w wykonaniu Formeli. Następnie dodaje do tego niskie kopnięcie na łydkę. Frankiewicz odpowiada krótkim prawym. Wyłapał nogę Formeli Frankiewicz, Gdynianin odpowiedział mocnym sierpem. Prawy prosty, a następnie lewy sierp Formeli. Niskie kopnięcie Frankiewicza, kontruje ciosem Formela. Mocny lewy Kacpra dochodzi celu. Damian próbuje zejść po nogi, ale mu się to nie udaje. Kolejny lewy sierp Formeli, prawym odpowiada Frankiewicz. Sięgnął podbródkowym głowę rywala Frankiewicz. W tępo po nogi nurkuje Formela i próbuje ustabilizować pozycję.

Runda trzecia:

Od lewego sierpa rozpoczyna ostatnią rundę Formela, a następnie dodaje middlekicka. Dobry lewy na korpus w wykonaniu Gdynianina. Kolano Frankiewicza idealnie dochodzi na tułów przeciwnika. Po nogi nurkuje Frankiewicz, kolanem w klinczu odpowiada reprezentant Mighty Bulls. Formela obala rywala i obija jego głowę. Mocny prawy sierpowy Formeli, a następnie to samo lewym. Pod ciosem Formeli nurkuje Frankiewicz, dobry odrzut Kacpra i dodaje mocny prawy. Cios Frankiewicza wyprzedza Formela prawym prostym. Wysokie kopnięcie trafia na rękę Damiana. Lewy hak Formeli i następnie kolejne obalenie. Frankiewicz oddaje plecy i kolanami w żebra trafia Formela. Na ostatnie 30 sekund walka wraca do stójki. Prosty Formeli, wysokim kopnięciem odpowiada Frankiewicz.

Sędziowie byli jednomyślni i wszyscy wskazali zwycięstwo Kacpra Formeli.

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.