essentiallysports.com

„Na 100% przechodzi na emeryturę” – Khabib Nurmagomedov oficjalnie kończy karierę!

Przygoda Dagestańczyka w UFC definitywnie dobiegła końca!

Niepokonany mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov zakończenie sportowej kariery ogłosił już po swojej ostatniej walce z Justinem Gaethje na UFC 254. Od tamtego czasu Dana White nieustannie próbował jednak przekonać Dagestańskiego Orła do powrotu.

W ostatnich dniach odbyła się pomiędzy nimi kolejna rozmowa. Po niej, obie strony w swoich mediach społecznościowych potwierdziły, iż Khabiba „na 100%” nie zobaczymy już w oktagonie.

29:0. Khabib na 100% przechodzi na sportową emeryturę. To było coś niesamowitego, oglądanie twoich pojedynków. Dziękuje za wszystko. Baw się dobrze, powodzenia ze wszystkim czym tylko będziesz się zajmował.

To była dobra kolacja ze świetnymi ludźmi.

Dana White, dziękuję ci bracie i całemu UFC za szansę, abym udowodnił swoje umiejętności. Zmieniliście życie wielu ludzi przez ten sport.

Dana – nigdy nie zapomnę twojego nastawienie do mnie. Mój ojciec, jak i moi synowie będą cię pamiętać. Dzisiaj porozmawialiśmy, jak prawdziwi mężczyźni.

Wielkie podziękowania mojej ekipie, sparingpartnerom i wszystkim fanom. Mam nadzieję, że zaakceptujecie moją decyzję i mnie zrozumiecie.

Źródło: Instagram/Dana White, Khabiba Nurmagomedov

Przeczytaj też: Oficjalnie: Kelvin Gastelum nowym rywalem Roberta Whittakera na kwietniowej gali UFC 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.