Zdjęcie: ufc.com

„Nie mam pojęcia co zrobi” – Dana White o Khamzacie Chimaevie

Prezydent UFC ma nadzieję, że Czeczen wróci do oktagonu.

Parę dni temu kreowany na przyszłą gwiazdę UFC Khamzat Chimaev zamieścił na Instagramie wpis, w którym sugerował, że jego przygoda z MMA dobiegła końca. Powodem przejścia na emeryturę miały być poważne problemy zdrowotne, z którymi borykał się po przejściu koronawirusa.

Szef amerykańskiej federacji, Dana White na gorąco po tej wiadomości gwarantował, że jest pewny, iż post był pisany w dużych emocjach i nie jest to ostateczna decyzja Czeczena. Teraz jednak, według niego, przyszłość Borza w UFC stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Wszyscy kochamy tego gościa, dlatego zdobył milion obserwujących w mediach społecznościowych w ciągu dwóch tygodni. To typ zawodnika, którego fani uwielbiają oglądać. On chce walczyć w każdy weekend. Jest jednak teraz chory i powinien skupić się na odpoczynku, relaksie. Próba powstrzymania tego gościa i kontrolowania go, aby postępował właściwie jest jednak absolutnie niemożliwa. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co zrobi. Nie wiem. – powiedział White

Chimaev to rewelacje zeszłego roku w organizacji UFC. 26-latek przebojem wdarł się do najlepszej ligi MMA na świecie w efektownym stylu wygrywając trzy pojedynki. Najpierw w dziesięć dni pokonał Johna Phillipsa oraz Rhysa McKee. Potem zaś potrzebował zaledwie 17 sekund na brutalne znokautowanie Gerlada Meerschaerta.

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: „Zwycięzca tej walki zawalczy o pas” – Dana White o kolejnej walce TJ Dillashawa 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.