fot. TVP Sport

Gale Bellator MMA będą transmitowane w TVP Sport!

Walki Yoela Romero, Anthony'ego Johnsona czy Patricio Freire będą dostępne w polskiej telewizji!

Już od kilku dni chodziły słuchy, jakoby Telewizja Polska uzyskała prawa do transmisji wszystkich tegorocznych gal Bellator MMA. Taką informację przekazali pracujący dla drugiej największej organizacji MMA na świecie John McCarthy i Josh Thomson. Dzisiaj natomiast tę wiadomość oficjalnie potwierdziło TVP Sport.

Transmisje będą odbywać się zarówno w otwartej telewizji, jak i na stronie internetowej. Póki co nie wiemy jednak czy będą to całe rozpiski, czy jedynie karty główne.

Pierwsza gala, którą zobaczyć będziemy mogli na antenach TVP Sport odbędzie się już w najbliższy piątek. Walką wieczoru wydarzenia z numerem 256 będzie rewanżowy pojedynek Ryana Badera z Lyoto Machidą.

Najciekawszymi atrakcjami tego roku będzie także między innymi Grand Prix kategorii półciężkiej. W nim wystartują Vadim Nemkov, Yoel Romero czy Anthony Johnson. Ponadto dojść ma do starcia uznawanego przez wielu za najlepszego zawodnika dywizji piórkowej na świecie Patricio Freire z niepokonanym AJ’em McKee. Walka ta będzie finałem turnieju 66 kilogramów.

Niewykluczone także, że jeszcze w 2021 roku swój pożegnalny pojedynek stoczy legendarny Fedor Emelianenko. Ta informacja nie jest jeszcze jednak potwierdzona.

Bellator MMA 2021. Terminarz najbliższych gal:

Bellator 256: Bader vs. Machida 2 (9 kwietnia)
Bellator 257: Nemkov vs. Davis 2 (16 kwietnia)
Bellator 258: Archuleta vs. Pettis (7 maja)
Bellator 259: Cyborg vs. Smith 2 (21 maja)

Źródło: TVP Sport/Twitter

Przeczytaj też: Pełna karta walk UFC on ABC 2: Vettori vs. Holland. Gdzie i jak obejrzeć sobotnią galę z udziałem Mateusza Gamrota?  

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a Reply

Powiązane