Masvidal - Usman
Zdjęcie: twitter.com/UFCEurope

„Jest jednym z najlepszych w historii” – White reaguje na triumf Usmana

Kamaru Usman w swojej karierze spotykał się z różnymi opiniami. Między innymi z krytyką, że jego występy są "nudne".

Po UFC 261 wreszcie mogą się zmienić komentarze na temat mistrza wagi półśredniej. Drugą walkę z rzędu zakończył przed czasem, tym razem rozbijając brutalnie Jorge Masvidala. Jednym z pierwszych, którzy pochwalili występ Usmana był prezydent UFC – Dana White na konferencji po gali.

– Bez względu na to jak się czujesz, facet jest tam dziś wieczorem wygwizdywany, (ale) jest jednym z najlepszych w historii. Jest na dobrej drodze do bycia prawdopodobnie największym w historii. To znaczy, facet jest absolutnym ogierem. Wygląda lepiej za każdym razem, gdy wychodzi – przyznał White.

– Jesteś idiotą, jeśli myślisz, że ten facet jest nudny. On nie brał udziału w nudnej walce od jakiegoś czasu. Jest innym człowiekiem od czasu walki z Rafaelem dos Anjosem – dodał.

Usman wyrasta na dominatora wagi półśredniej. 33-latek ma najwięcej zwycięstw w historii tej dywizji – czternaście. I już czterokrotnie obronił pas mistrzowski. Wiele wskazuje, że wkrótce dojdzie do rewanżu Kamaru z Colbym Covingtonem, któremu odebrał pas.

Przeczytaj też: UFC 261: Kamaru Usman potwornym prawym uśpił Masvidala [WIDEO]

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.