Mateusz Gamrot
fot. Getty Images

“Myślę, że będzie to bardzo dobre zestawienie” – Mateusz Gamrot ma na celowniku kolejnego rywala!

Gamrot wskazał przeciwnika, z którym chciałbym zmierzyć się w następnej walce.

Podczas sobotniej gali UFC on ABC 2 Mateusz Gamrot odniósł swoje pierwsze zwycięstwo pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie. Były podwójny mistrz KSW efektownie znokautował Scotta Holtzmana w drugiej rundzie.

– Czuję się wspaniale! – powiedział Gamer w rozmowie dla UFC. – To mój pierwszy nokaut w karierze. Jestem niezmiernie szczęśliwy, bo trenowałem bardzo ciężko. Spędziłem trzy miesiące w ATT, zostawiając rodzinę. Bardzo za nimi tęsknię, lecz teraz jestem z siebie bardzo zadowolony.

Gamrot okazał również wiele wdzięczności i uznania swojemu rywalowi, dziękując mu za pojedynek.

– Chciałbym bardzo podziękować Scottowi, bo to mega mocny zawodnik. – stwierdził Poznaniak. – Jest w UFC już długo i przegrywał tylko z bardzo mocnymi rywalami. Jestem więc bardzo zadowolony. (…) Jestem kompletnym zawodnikiem. Do zobaczenia na szczycie!

Polski zawodnik poruszył także temat następnej walki. Nie ukrywa on, że chciałby ponownie wejść do oktagonu jak najszybciej, a jego wymarzonym rywalem jest Nasrat Haqparast.

– Chcę powiedzieć do Dany White’a i Seana Shelby’ego, aby szybko dali mi kolejną walkę. – oznajmił Gamer. – Jestem głodny, jestem świeży, chcę szybko walczyć ponownie.

– Darzę go ogromnym szacunkiem, ale chcę teraz zawalczyć z Nasratem Haqparastem z Niemiec. Myślę, że będzie to bardzo dobre zestawienie.

Haqparast to 25-letni zawodnik, który może pochwalić się bilansem 13-3. Pod sztandarem UFC stoczył jak dotąd siedem walk, a sposób na niego znajdywali jedynie Drew Dober… i Marcin Held! Nasrat w akcji ostatni raz widziany był w marcu tego roku, jednogłośną decyzją wygrywając z Rafa Garcią.

Źródło: Twitter

Przeczytaj też: UFC on ABC 2: Mateusz Gamrot znokautował Scotta Holtzmana! [WIDEO] 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane