fot. Getty Images

“Ostatnio wycofałeś się i poszedłeś po nogi w 30 sekund” – McGregor odpowiada Poirierowi

Medialna potyczka przed trylogią właśnie się rozpoczęła.

Walką wieczoru gali UFC 264, która odbędzie się 10 lipca ma być trzecie starcie Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Aktualnie stan ich rywalizacji wynosi 1-1, a zwieńczenie trylogii raz na zawsze wyłoni lepszego i niewykluczone, że da zwycięzcy walkę o pas wagi lekkiej.

Irlandczyk parę dni temu w mediach społecznościowych zapowiedział, iż zamierza przygotowywać się do walki w starym stylu i nie skupiać się szczególnie na tym, co nie ma związku z pojedynkiem.

Na słowa te, szybko zareagował Poirier. Diamond napisał, iż nie może się doczekać, kiedy to 10 lipca będzie wymieniać ciosy z McGregorem na środku oktagonu.

Notorius błyskawicznie odpowiedział, z nadzieją, że tym razem Dustin wywiąże się ze swoich obietnic.

Dobrze to słyszeć, Dustin, mam taką nadzieję. Ostatnio wycofałeś się i poszedłeś po nogi w 30 sekund. Jeśli tego chcesz, będę w środku od samego początku. Wiesz o tym. Tym razem, będę też gotowy na różne taktyki.

Do zobaczenia.

McGregor i Poirier pierwszy raz zmierzyli się w 2014 roku. Wówczas Irlandczyk błyskawicznie znokautował swojego przeciwnika, nie pozostawiając złudzeń o swojej wyższości. Po sześciu latach Diamond otrzymał szansę na rewanż, którą bezbłędnie wykorzystał, demolując byłego podwójnego mistrza UFC w styczniu tego roku.

Źródło: Conor McGregor/Twitter

Przeczytaj też: Oficjalnie: Venum zaprezentowało nowe stroje dla UFC 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane