
Yoel Romero wypada z walki z Anthonym Johnsonem!
Podczas zaplanowanej na 7 maja gali Bellator 258 miało dojść do ostatniego ćwierćfinałowego starcia Grand Prix kategorii półciężkiej pomiędzy dwoma byłymi zawodnikami UFC – Yoelem Romero i Anthonym Johnsonem.
Jak się jednak okazuje, pojedynek nie dojdzie do skutku. Romero nie przeszedł bowiem testów medycznych uprawniających do walki.
Druga siła światowego MMA w oficjalnym oświadczeniu, poinformowała iż Kubańczyk o pozwolenie na następne starcie będzie mógł ubiegać się za trzy miesiące. Sama organizacja natomiast, stara się przełożyć pojedynek Johnsona z Źółnierzem Boga na późniejszy termin.
Per a Bellator statement, Yoel Romero "did not clear pre-fight medical testing" and is out of his May 7 fight against "Rumble" Johnson. pic.twitter.com/fpT90H4FRo
— ESPN MMA (@espnmma) April 30, 2021
Źródło: Twitter
- AktualnościMagomed Ankalaev walczył z pękniętym żebrem — przegrał z Alexem Pereirą na UFC 320
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:39
- AktualnościUFC na trawniku przed Białym Domem – Trump zapowiada galę na 14 czerwca 2026
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:34
- AktualnościConor McGregor zawieszony na 18 miesięcy za naruszenia zasad antydopingowych
Damian Nowak / 8 października 2025, 13:02
- AktualnościRuchała – Gomis: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night 258
Damian Nowak / 6 września 2025, 17:01
- AktualnościGdzie obejrzeć FAME MMA 27? Transmisja PPV, stream online
Damian Nowak / 6 września 2025, 14:10
- AktualnościGdzie obejrzeć KSW 109? Transmisja TV, stream online
Damian Nowak / 9 sierpnia 2025, 6:17