fot. FEN

FEN 34: Łukasz Borowski po trzech rundach lepszy do Trybsona

Łukasz Borowski rewanżuje się Trybsonowi za ostatnią porażkę!

Przebieg walki:

Runda pierwsza:

Trybson rozpoczyna agresywnie. Trafia middle kickiem, ale nadziewa się na kontrującego prawego. Borowski pogrywa sobie z rywalem, po chwili inkasuje kopnięcie na łydkę. Obrotówka Trybały, Łukasz odpowiada z kolei lowem. Trybson rusza z ostrą szarżą, trafia ładnym prawym. Chwilę później idzie także po obalenie. Mimo początkowych problemów udaje mu się przenieść walkę do parteru. Tam zachodzi rywalowi za plecy. Borowski zdołał się jednak wykaraskać i na sam koniec rundy wybronić jeszcze jedno sprowadzenie.

Runda druga:

Boroś celniejszy na początku drugiego starcia. Jedno z jego kopnięć trafia jednak w okolice krocza Trybały, który dostaje czas dla siebie. Po wznowieniu rywalizacji Trybson rusza z szarżą, ale większością ciosów pruje powietrze. Łukasz odpowiada natomiast kilkoma celnymi uderzeniami, na chwilę przenosi także walkę do parteru. Trybała ewidentnie zmęczony, inkasuje kolejne uderzenia, po jednej z kombinacji wydaje się nawet nieco podłączony. Pod koniec rundy udaje mu się obalić Borowskiego, ale ten po chwili go odwraca i sam zajmuje pozycję z góry.

Runda trzecia:

Łukasz zaczyna agresywniej, wyprowadza niskie kopnięcia. Trybson natomiast desperacko rzuca się po nogi. Początkowo udaje mu się obalić rywala, lecz od stabilizacji jest tam bardzo daleko. Po kolejnym nieprzepisowym kolanie w krocze – tym razem ze strony młodszego z zawodników – walka wraca na środek. Z uwagi na potworne zmęczeni obu panów, czystych ciosów jak na lekarstwo. Wreszcie Borowski decyduje się na przyspieszenie. Kilka solidnych uderzeń wylądowało na twarzy Trybały, który ze zmęczenia aż przewraca się na matę. Łukasz ląduje w pozycji bocznej i zostaje tam do końca rundy, częstując Trybsona krótkimi łokciami.

Sędziowie wskazali na jednogłośne zwycięstwo Łukasza Borowskiego. Dwóch z nich widziało jego wygraną w stosunku 29-28, jeden – 29-27.

Przeczytaj też: FEN 34: Sensacja! Frans Mlambo poddał Magarda i został nowym mistrzem wagi koguciej! [WIDEO] 

Kategorie
FENNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.