fot. CBS Sports

Kris Moutinho nowym przeciwnikiem Seana O’Malleya na UFC 264

Debiutujący w UFC Kris Moutinho zastąpi Louisa Smolkę w starciu z "Sugarem".

Wczoraj dowiedzieliśmy się, iż Louis Smolka, który podczas zaplanowanej na 10 lipca gali UFC 264 miał zmierzyć z Seanem O’Malleyem, był zmuszony wycofać się z walki. Powodem absencji okazała się być kontuzja.

Do szukającego nowego oponenta namaszczonego na przyszłą gwiazdę Amerykanina natychmiast ustawiła się kolejka chętnych. Wśród nich znajdowali się między innymi Ricky Simon, Merab Dvalishvili czy Tim Elliott.

O’Malley jednak podczas swojego streama prowadzonego na platformie Twitch poinformował, iż zmierzy się z debiutującym w UFC Krisem Moutinho. Informacje te później potwierdził także portal MMAJunkie.

28-letni Moutinho legitymuje się bilansem 9-4. Jak dotąd toczył on pojedynki w takich organizacjach jak CES czy CFFC. Jest fighterem walczącym w sposób dynamiczny i efektowny. Starcie z Sugarem będzie dla niego ogromną szansą i zdecydowanie największym pojedynkiem w karierze.

O’Malley zaś zdążył już sobie wyrobić nazwisko pod szyldem amerykańskiego giganta. Z uwagi na umiejętność przyciągania fanów oraz efektowny styl jest on mocno promowany przez organizację. Ostatni raz w oktagonie 26-latek widziany był w marcu, kiedy to udanie wrócił po pierwszej w karierze porażce, demolując i ostatecznie nokautując Thomasa Almeidę.

Źródło: MMAJunkie

Przeczytaj też: “Nadchodzi przemoc” – klimatyczna zapowiedź trzeciego starcia Poiriera z McGregorem 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.