Zawodnicy UFC typują walkę Cory Sandhagen vs. TJ Dillashaw!

Predykcje zawodników na walkę wieczoru najbliższej gali UFC.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala UFC Vegas 32. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie w czubie kategorii koguciej. Powracający po dwuletnim zawieszeniu były mistrz, TJ Dillashaw zmierzy się z niezwykle efektownie walczącym Corym Sandhagenem.

Kilku zawodników toczących boje pod szyldem amerykańskiego giganta, specjalnie dla portalu BJPenn.com wytypowało ten pojedynek.

Beneil Dariush: To ciężkie starcie. Biorąc od uwagę przerwę TJa, wskaże na Sandhagena.

Diego Ferreira: Jestem dużym fanem Dillashawa, ale nikt z nas nie ma pojęcia, jak wpłynęły na niego te dwa lata. Nadal jednak sądzę, że jest on najlepszym kogucim na świecie i pokona Sandhagena.

Edmen Shahbazyan: Sandhagen przed czasem.

Dustin Jacoby: Bardzo lubię obu, lecz postawię na Cory’ego ze względu na to, że cały czas jest aktywny. Nie wiem, jak Dillashaw będzie wyglądał po dwuletniej przerwie.

Devin Clark: Dillashaw. Uważam, że to cały czas najlepszy zawodnik wagi koguciej.

Tristan Connelly: To świetna walka. Szansę widzę tutaj jako 50/50, ale minimalnie wskażę Cory’ego. Ostatnio zrobił na mnie duże wrażenie.

Patrick Mix: Sandhagen. Nie sądzę, aby Dillashaw wrócił taki sam po dwóch latach.

Cody Stamann: Typuję Sandhagena. Uważam go za najlepszego gościa w całej dywizji i sądzę, że wszyscy powinni się go obawiać. Od kiedy przegrał (z Aljamainem Sterlingiem) jest zupełnie innym zawodnikiem i szczerze mówiąc mam wątpliwości, czy ktokolwiek z top 5 z nim wygra.

Joe Solecki: Stawiam na Cory’ego. Myślę, że jest aktualnie niezwykle trudny do pokonania, gdyż bardzo rozwinął się od porażki ze Sterlingiem. TJ wraca tymczasem po dwuletniej przerwie i nie wiemy, jak będzie wyglądał.


Zawodnicy typujący Cory’ego Sandhagena: Beneil Dariush, Edmen Shahbazyan, Dustin Jacoby, Tristan Connelly, Patrick Mix, Cody Stamann, Joe Solecki

Zawodnicy typujący TJa Dillashawa: Diego Ferreira, Devin Clark

Źródło: BJPenn.com

Przeczytaj też: UFC Vegas 32: Sandhagen vs. Dillashaw – zapowiedź wideo

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.