Twitter/ Brave Combat Federation

Ismail Naurdiev vs Olli Santalahti na gali Brave CF 54!

Organizacja Brave CF ogłosiła kolejne zestawienie.

Karta walk zaplanowanej na 25 września gali Brave CF 54 z dnia na dzień jest uzupełniana. Dziś organizatorzy ogłosili kolejne zestawienie, w którym Ismail Naurdiev (20-5) podejmie Olliego Santalahtiego (12-3).

Ismail Naurdiev zawodową karierę rozpoczął w 2012. W swoim dorobku ma występy w takich organizacjach jak ACB czy UFC. W amerykańskiej organizacji stoczył 4 pojedynki. Wygrał z Michelem Prazeresem (26-4) i Siyarem Bahadurzadą (24-8-2), a przegrał z Chancem Rencountrem (15-4)  i Seanem Bradym (14-0). Po przygodzie z UFC „The Austrian Wonderboy” zawalczył na gali EMC 5, gdzie pokonał Tymoteusza Łopaczyka (8-2). W organizacja Brave CF Austriak stoczył jak dotąd jeden pojedynek. Na gali z numerem 50 pokonał go Jarrah Hussein Al-Silawi (16-3).

Olli Santalahti zawodowe starty również rozpoczął w 2012 roku. Znaczną część swojej kariery spędził w organizacji Cage. Stoczył tam 7 pojedynków, z czego 6 zakończyło się jego zwycięstwem. Fin pokonał m.in. Romana Dika (8-4), Konstantina Linnika(27-20) i Flavio Pinę (21-10). W organizacji Brave CF „The Amazing” zawalczył raz i na gali z numerem 48 pokonał Georgesa Eida (7-4).

Źródło: Twitter/ Brave Combat Federation

Przeczytaj też: Samin Kamal Beik rywalką Eweliny Woźniak na Brave CF 54 w Koninie

Kategorie
Brave CFNEWSŚwiat

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.