Figueiredo
fot. UFC

„Zawalczyłbym z nim gdziekolwiek” – Figueiredo chce kolejnej walki z Moreno!

Byłoby to już trzecie starcie tych zawodników.

Deiveson Figueiredo namawia Brandona Moreno do kolejnej walki. Do tej pory obaj zawodnicy walczyli ze sobą dwukrotnie. Ich starcie na gali UFC 256 zakończyło się remisem, natomiast w pojedynku stoczonym na UFC 263 zwyciężył Brandon Moreno.

Brazylijczyk w dość wulgarny sposób wypowiedział się na temat Moreno.

„To p**da. Brandon Moreno jest c*pą, ponieważ kiedy z nim walczyłem byłem chory, a mimo wszystko pokonałem go i od razu zgodziłem się na rewanż. Zwyciężyłem w pierwszej walce. Odjęli mi punkt, ponieważ symulował. Udawał, że wsadziłem mu palec do oka po to by zabrali mi punkt, ale mimo to i tak wygrałem. Teraz on nie chce zgodzić się na rewanż? To c*pa.”

Figueiredo zapowiedział również, że byłby otwarty na stoczenie trzeciej walki w Meksyku.

„Mogę zawalczyć z nim gdziekolwiek. Stany Zjednoczone, Meksyk, chcę po prostu trzeciej walki z nim. Moreno może być pewny, że nie będę tym samym Figueiredo, co ostatnim razem. Wrócę skoncentrowany i znokautuję tę c*pę w jego domu!”

Brazylijczyk wspomina również poprzednią walkę z Meksykaninem.

„Niestety nie walczyłem dobrze. Nie byłem tam tym samym Deivesonem Figueiredo co wcześniej. Chcę teraz kolejnej walki. Pokażę wam tam swoje prawdziwe „ja” – artystę nokautów. Nie będę pasywny. Będziemy zaciekle walczyć od początku do końca”

Źródło: MMA Fighting, MMA Rocks!

Przeczytaj też: CONOR MCGREGOR ZDRADZA PLANY NA KOLEJNĄ WALKĘ

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.