fot. MMAJunkie

Zawodnicy UFC typują walkę Edson Barboza vs. Giga Chikadze!

Predykcje zawodników na walkę wieczoru sobotniej gali UFC.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala UFC Vegas 35. W walce wieczoru tego wydarzenia dojdzie do konfrontacji dwóch wyśmienitych strikerów – Edsona Barbozy i Gigi Chikadze.

Kilku zawodników na co dzień walczących pod szyldem amerykańskiego giganta, specjalnie dla portalu BJPenn.com, wytypowało ten pojedynek.

Adrian Yanez: To dobra walka. Duży krok do przodu dla Gigi Chikadze, ale w pełni na to zasłużył. Jest on bardzo dobrym kickboxerem, podobnie jak Barboza. Mają równe szanse, ale nie mogę stawiać przeciwko komuś, kto za każdym razem zaskakuje. Dlatego też typuję Edsona.

Brian Kelleher: Obaj są bardzo dobrymi strikerami, ale sądzę, że to Barboza jest bardziej eksplozywny, a do tego ma doświadczenie na dystansie pięciu rund.

Sam Alvey: Typuję Barbozę. Całokształtem jest on lepszym zawodnikiem MMA.

Ramiz Brahimaj: Trudne starcie do wytypowania. To jak Giga ostatnio się prezentował, powoduje, iż minimalnie skłaniam się ku niemu.

Alex Perez: Giga przez TKO. Jest świetnym strikerem i znajdzie lukę w grze Edsona.

Alonzo Menifield: Muszę postawić na Barbozę. Jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem.

Georgi Karakhanyan: Bliski pojedynek. Giga walczył z moim klubowym kolegą, Cubem Swansonem, i ustrzelił go w pierwszej rundzie. Edson natomiast stoczył już parę wojen i zebrał w nich sporo obrażeń. Giga zwycięży przez decyzję.

Jason Witt: Myślę, że Giga Chikadze. Zaimponował mi ostatnią wygraną ze Swansonem i sądzę, że jest lepszym kickboxerem od Barbozy.

Andre Petroski: Obaj wyglądali dobrze w swoich ostatnich walkach. Ostatni pojedynek Gigi był jedynym, który widziałem, ale wydaje mi się, że na nogach ma on wystarczające umiejętności, aby wygrać.


Zawodnicy typujący Edsona Barbozę: Adrian Yanez, Brian Kelleher, Sam Alvey, Alonzo Menifield

Zawodnicy typujący Gigę Chikadze: Ramiz Brahimaj, Alex Perez, Georgi Karakhanyan, Jason Witt, Andre Petroski

Przeczytaj też: Pełna karta walk UFC Vegas 35: Barboza vs. Chikadze. Gdzie i jak obejrzeć sobotnią galę? 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane