KSW / Youtube

KSW 63 (Soldić – Kincl). Gdzie oglądać? Transmisja online za darmo na żywo w internecie [Live stream PPV]

W sobotę 4. września odbędzie się KSW 63. Na gali obejrzymy dziewięć pojedynków, wśród których zobaczymy między innymi walkę o pas w której zmierzą się Roberto Soldić i Patrik Kincl. Gdzie oglądać KSW 63 na żywo w internecie? Czy dostępny będzie live stream za darmo?

KSW 63. Gdzie oglądać?

Transmisja gali KSW 63 będzie dostępna zarówno w telewizji jak i przez Internet. Aby obejrzeć galę KSW 63 na żywo w TV, należy wykupić PPV w telewizji kablowej lub na platformie Polsat Box (Cyfrowy Polsat). Transmisja online oferowana będzie przez serwisy KSW TV oraz Polsat Box Go (Ipla).

KSW 63. Transmisja PPV na żywo TV

Aby sprawdzić czy dany operator telewizji kablowej oferuje PPV z gali KSW 63, należy skontaktować z infolinią lub odwiedzić serwis internetowy. W tych miejscach dostępne będą sposoby na wykupienie dostępu do transmisji. Z reguły należy wysłać sms o określonej treści lub aktywować PPV na stronie internetowej operatora telewizyjnego.

KSW 63. Transmisja online w KSW TV i Ipla TV

Aby obejrzeć KSW 63 na żywo w internecie, należy zarejestrować konto na stronie KSW TV lub Ipla TV (Polsat Box Go). Po zalogowaniu się do wybranego serwisu, wystarczy wybrać KSW 63 z oferty i opłacić dostęp do PPV. Następnie pojawi się możliwość włączenia transmisji poprzez stronę internetową lub aplikacje na wybrane urządzenia.

» Oglądaj transmisje KSW na żywo w internecie

KSW 63. Stream online, Transmisja na żywo i za darmo w internecie

Niestety, transmisja z gali KSW 63 na żywo i za darmo w internecie nie będzie dostępna na żadnym legalnym serwisie internetowym. Możliwość obejrzenia transmisji z tego wydarzenia oferują wyłącznie platformy KSW TV oraz Polsat Box Go (Ipla TV). 

Sprawdź też: KSW 63 typy bukmacherskie i typowanie

Gdzie obejrzeć galę KSW 63 na żywo

Galę KSW 63 na żywo można obejrzeć w telewizji (Cyfrowy Polsat oraz wybrane telewizje kablowe), a także w internecie na platformach KSW TV i Ipla TV (Polsat Box Go).

Czy można typować galę KSW 63?

Tak, zakłady bukmacherskie na galę KSW 63 oferuje bukmacher Fortuna – dla nowych graczy dostępny jest bonus o wartości 2720 złotych.

Gdzie oglądać KSW 63 na żywo i za darmo w internecie?

Niestety, żadna strona internetowa nie udostępnia legalnej i darmowej transmisji z gali KSW 63.

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.