Jon Jones
Zdjęcie: mmaweekly.com

Szczegóły aresztowania Jonesa: wyciekł policyjny raport

Amerykańskie media dotarły do kulis aresztowania Jona Jonesa.

Jon Jones najpierw w czwartkowy wieczór świętował wkroczenie do Hall of Famer, bo jego walka została z Alexandrem Gustafssonem została wyróżniona jako jedna z najlepszych w historii. Kilka godzin później, w piątek nad ranem został aresztowany.

Amerykańskie media opublikowały kulisy akcji aresztowania “Bonesa”. Jego żona Jessie Moses znalazła się w holu hotelowym. Obsługa zauważyła, że coś jest nie tak. Z raportu policyjnego wynika iż miała spuchniętą i zakrwawioną wargę. W pokoju natomiast znaleziono krew na pościeli. Moses nie chciała przyznać iż doszło do ciosów ze strony Jonesa, jedynie mówiła o chwytaniu ją za włosy.

Jones miał wrócić w środku nocy do hotelu w “niezbyt dobrym” nastroju. Jeszcze bardziej pogorszył się w momencie aresztowania. Do tego stopnia, że… uderzył głową o policyjny samochód, co spowodowało wgniecenie i ubytek karoserii. Tym samym Jon nie tylko odpowie za przemoc domową, ale i uszkodzenie wozu policji.

Zawodnik szybko opuścił areszt po opłaceniu kaucji, ale 26 października czeka go rozprawa sądowa. Zresztą nie pierwsza. W przeszłości już wielokrotnie miał problemy z prawem.

Przeczytaj też: Łukasz Sudolski przegrywa swój pojedynek na Dana White’s Contender Series 41!

Źródło: MMA Fighting

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.