AFN11_VS_HD_SOCIAL_AZHIEV_00000
Zdjęcie: Armia Fight Night

Junior rywalem niepokonanego Mistrza AFN Azhieva na gali w Łodzi!

Po sześciu wygranych bojach, w tym pięciu z Polakami, nadszedł czas na rywala zza granicy dla reprezentanta Warszawskiego Centrum Atletyki!

To właśnie Amaury Junior jest rywalem, z którym  Azhiev po raz pierwszy będzie bronił Mistrzowskiej Szabli! 33 letni Brazylijczyk legitymuje się rekordem czternastu zwycięstw i dziewięciu przegranych i na czternaście wygranych walk tylko jedna z nich zakończyła się decyzją sędziów. Ostatnio widziany w akcji na gali Limo Fight 21 w grudniu 2020 roku – w drugiej minucie pierwszej rundy starcia duszeniem pokonał Davida Rodriguesa. „Juninho” reprezentuje klub Master Combat oraz Brazilian Top Team. 

Z kolei Mansur Azhiev na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku zaprezentował  fenomenalną formę kibicom kiedy przed czasem zakończył bój z Adrianem Kępą i opuścił klatkę jako Mistrz w swojej kategorii wagowej. Wszyscy jesteśmy fanami stylu walki Mansura, warto tutaj jednak nadmienić, że zawodnik ten zaskarbił sobie dodatkowo sympatię kibiców na AFN 10, kiedy po walce zwrócił się z prośbą, by do klatki wywoływano go jako zawodnika z Polski, a nie z Czeczenii, gdyż tym, kim jest – stał się właśnie na polskiej ziemi. A stał się świetnym zawodnikiem! Azhiev w swojej zawodowej karierze nie zaznał goryczy porażki – pod sztandarem AFN pokonywał Dominika Gierowskiego (AFN 9) i  Mariusza Joniaka (AFN 5). Mierzył się także z Dawidem Gałęckim, Arkadiuszem Kellerem oraz Zygimantasem Linauskasem. 

AND STILL czy AND NEW?

O tym, który z Panów będzie celebrował swoje zwycięstwo dowiemy się już 5 listopada!

Przeczytaj też: KSW 64: Przyznano bonusy po gali

Źródło: Armia Fight Night 

Kategorie
AFNNEWS

Leave a Reply

Powiązane