Khalidov Askham
KSW

Khalidov: Jestem mistrzem KSW i to mnie do czegoś zobowiązuje

Nie milkną echa po ogłoszeniu hitowego zestawienia Mamed Khalidov vs Roberto Soldić.

Sam pojedynek w Polsce został generalnie dobrze przyjęty wśród ekspertów i fanów. Śmiało jest zapowiadany jako jeden z najważniejszych w historii KSW.

Nazwiska powodują iż walka reklamuje się sama. Zawodnicy są oczywiście jednak aktywni i udzielają kolejnych wywiadów. Tym razem Khalidov odpowiedział na niektóre głosy krytyki. Część osób zwraca uwagę iż Soldić jest sporo młodszy i dzięki temu może mieć przewagę.

Ale co ja mam poradzić, że ktoś wyzywa mnie do walki. Jestem mistrzem KSW i to mnie do czegoś zobowiązuje. Nie mogę i nie chcę wybierać rywali. Poza tym Soldić wie, że jestem w formie. Przed moim rewanżem ze Scottem Askhamem on jako jeden z nielicznych mówił wprost: nie skreślajcie Mameda, bo widzę, że jest w dobrej formie. My zawodnicy widzimy więcej – jak ktoś się rusza, jak wygląda. Myślę, że Soldić nie byłby zainteresowany walką z kimś, kto szykuje się do zakończenia kariery – stwierdził Khalidov.

Zaznaczył jednocześnie iż będzie musiał wejść na najwyższy poziom pod każdą płaszczyzną.

Obaj czempioni spotkają się twarzą w twarz 23 października na gali KSW 64W łódzkiej Atlas Arenie zostanie ogłoszona data tego niezwykle wyczekiwanego pojedynku.

Przeczytaj też: Gamrot: Padła propozycja rywala i daty

Źródło: WP Sportowe Fakty

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.