Marina Rodriguez
Zdjęcie: UFC

Prztyczek Rodriguez w Jędrzejczyk – „Nie powinna być w rankingu”

Marina Rodriguez coraz śmielej wkracza do czołówki dywizji słomkowej.

W sobotę Brazylijka rozprawiła się z Mackenzie Dern, dość pewnie pokonując ją na punkty. Tym samym może powoli spoglądać na ścisłą czołówkę, gdzie jest między innymi Joanna Jędrzejczyk. Polce oberwało się podczas konferencji prasowej po ostatniej gali.

– Joanna już powiedziała, że nie chce ze mną walczyć. Nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę – stwierdziła Rodriguez.

– Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne – dodała.

Dla przypomnienia – Jędrzejczyk ostatni raz walczyła w zeszłym roku. W marcu po wyrównanej bitwie przegrała z Weili Zhang. Ostatnie zwycięstwo odniosła pod koniec 2019 roku, radząc sobie z Michelle Waterson.

Rodriguez z kolei jest już na serii trzech zwycięstw. W rankingu dywizji słomkowej rzeczywiście Jędrzejczyk jest druga, a Rodriguez przed ostatnią walką była dopiero szósta.

Przeczytaj też: UFC Vegas 39: Dern vs Rodriguez – Wyniki!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.