Colby Covington
fot. Bleacher Report

Covington chce Masvidala i Poiriera jako następnych. „Zostaną pociągnięci do odpowiedzialności”

Po raz drugi Colby Covington nie zdołał zdobyć złota UFC.

„Chaos” przegrał przez jednogłośną decyzję z niekwestionowanym mistrzem Kamaru Usmanem w ich rewanżowym starciu na UFC 268. Ale jak przystało na zawodnika, którym jest, Covington jest gotowy do szybkiego powrotu. Jedną z pierwszych walk, które chciałby stoczyć jest pojedynek z byłym, bliskim kolegą z drużyny – Jorge Masvidalem, na którą naciska już od jakiegoś czasu.

Myślę, że najbardziej logicznym krokiem jest teraz rywalizacja z  moim starym współlokatorem z ulicy – judaszem Masvidalem. Powinien prawdopodobnie wycofać się z tej rywalizacji z Leonem Scottem i powinniśmy ją po prostu przeprowadzić. Zróbmy to w pierwszej części roku, człowieku. To jest gorąca rywalizacja. On mówi tyle gówna w mediach, powiedział tyle rzeczy o mnie. Zobaczcie, co się stało, gdy walczył z Martym. Został rozniesiony w pył. Gdyby walczył ze mną, zostałby zakurzony jeszcze gorzej i nie byłoby to konkurencyjne. Chcę po prostu pociągnąć tych ludzi do odpowiedzialności za sposób, w jaki wypowiadają się w mediach i to ma sens – powiedział Covington dziennikarzom podczas konferencji po gali.

Tutaj nie wykluczył także walki z innym z byłych partnerów – Dustinem Poirierem.

Pamiętam tego bagiennego śmiecia z Luizjany Dustina Soiriera. Wchodziliśmy na wagę w naszej starej siłowni cały czas. On ważył więcej ode mnie. Ja miałem 182, on miał 185, 188. On jest większym facetem ode mnie. Nie boję się walczyć z facetami w mojej wadze. On oczywiście boi się walczyć z facetami w swojej wadze. Musi zbijać wagę, żeby czuć, że ma nad nimi przewagę. To kolejny gość, który ma sens. W mediach mówi tak lekkomyślnie. Jak ci faceci mogą nie zostać pociągnięci do odpowiedzialności? Jeśli nie chce walczyć ze mną, straci też swoją uliczną wiarygodność. Jest niczym więcej niż śmieciem z bagien Luizjany – dodał ostro Colby.

Przeczytaj też: Szymon Bajor vs Adam Wieczorek na gali FEN 37!

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.