Fot. Facebook/ Oktagon MMA

Patrik Kincl vs. Samuel Kristofić na Oktagon 30!

W stawce tego pojedynku będzie mistrzowski pas kategorii średniej organizacji Oktagon!

Organizacja Oktagon ogłosiła bardzo ciekawe zestawienie, które zobaczymy na gali Oktagon 30. Będzie to starcie, w którym znany z występów dla organizacji KSW Patrik Kincl (24-10-1) podejmie Samuela Kristoficia (15-3).

Patrik Kincl to zawodnik, który zawodowe starty rozpoczął w 2007. W swoim dorobku ma występy dla taki organizacji jak ACB, XFN czy KSW.  Swój ostatni pojedynek Czech stoczył na gali KSW 63, gdzie przegrał w walce o mistrzowski tytuł kategorii półśredniej z Roberto Soldiciem (19-3).

Samuel Kristofić to zawodnik zawodowo walczący od 2015 roku. Znaczną część swojej kariery spędził w organizacji Oktagon. Pokonał tam m.in takich zawodników jak Mateusz Strzelczyk (9-11-1), Al Matavao (8-5), czy Robert  Pukać (15-8-1). Tymczasowy tytuł mistrzowski zdobył na gali Oktagon 26, gdzie pokonał Marcina Naruszczkę (22-11-2).

Nie jest to jedyny znany nam pojedynek, który zobaczymy na gali Oktagon 30. Organizacja zapowiedziała również starcie w kategorii średniej pomiędzy Vlasto Cepo (7-1), a Matejem Penazem (4-0).

Źródło: Oktagon MMA, Wikipedia/ Oktagon MMA, Tapology

Przeczytaj też: FEN 37: Poznaliśmy walkę otwierającą kartę

Kategorie
NEWSOctagonŚwiat

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.