M.Lewandowski
Zdjęcie: Wikipedia

Lewandowski o Narkunie: Na chwilę powinniśmy odsunąć Tomka od walki o pas

Podczas gali KSW 66 po wielu latach zmienił się mistrz wagi półciężkiej.

Ibragim Chuzhigaev w pierwszym występie dla KSW pokonał Tomasza Narkuna i zabrał mu pas mistrzowski. „Żyrafa” po pojedynku szybko zadeklarował, że chciałby doprowadzić do rewanżu. O tej kwestii wypowiedział się jeden ze współwłaścicieli organizacji – Martin Lewandowski.

Taki bezpośredni rewanż to byłby, gdzie walka by była naprawdę wyrównana. Ja nie mówię, że Tomasz dostał z jakąś dużą przewagą, ale jednak Ibragim pokazał się z lepszej strony. Mocno wypunktował Tomka – chociaż też miałem okazję rozmawiać po gali z naszym nowym mistrzem i tam na twarzy było dużo zniszczeń. Nie chciałbym zabierać jakiegoś jednoznacznego stanowiska, ale wydaje mi się, że na chwilę powinniśmy odsunąć Tomka od walki o pas, od tego ciśnienia, które przez prawie siedem lat znosił. Wydaje mi się, że ta walka trochę pokazała jego braki. W momencie, gdy przyjął na początku te kilka bomb, to jakby stracił cały pomysł – ocenił Lewandowski.

Wiele osób w mediach społecznościowych wyrażało zadowolenie z przerwania dominacji Narkuna. Jednocześnie jednak pojawiają się głosy, że jako wieloletni mistrz powinien mieć automatycznie zapewniony rewanż.

Przeczytaj też: Narkun: Smutne jest także to, że wielu ludzi żywi się czyimś potknięciem

Źródło: Sportowe Fakty WP

Kategorie
Uncategorized

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.