Joe Rogan
Zdjęcie: plantbasednews.org

Rogan nie skomentuje UFC 271! Zmiany w ostatniej chwili

W sieci zawrzało.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że galę UFC 271 skomentuje najważniejsze trio: Joe Rogan, Jon Anik i Daniel Cormier. W ostatniej chwili organizacja podjęła decyzję o zmianach. Informuje o tym portal – MMA Fighting. Póki co oficjalnym powodem jest „scheduling conflict”, czyli tłumacząc na nasze – Roganowi miało wypaść coś bardzo ważnego, skoro nie będzie pracował podczas takiego eventu.

Nieoficjalnie pojawiło się mnóstwo spekulacji, najczęściej iż sytuacja wynikła przez naciski ze strony ESPN i Disneya, głównych partnerów UFC.

Rogan od kilku tygodni jest pod ostrzałem dużej krytyki w przestrzeni publicznej. Chodzi o różne tezy, które głosi w swoim podcaście, między innymi uderzające w pandemię koronawirusa. Co ciekawe – Rogana wsparł między innymi mistrz wagi średniej, Israel Adesanya, który zawalczy w main evencie 271.

Trzeba czekać na oficjalne stanowiska samych zainteresowanych. Rogan na pewno wcześniej czy później wyjawi, co tak naprawdę stoi za odsunięciem go. Do pracy w UFC ma powrócić w marcu.

Przeczytaj też: UFC 271: Jeden z zawodników przekroczył wagę aż o 5 kilogramów

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.